فهرست
مهاجری: از هر طریقی خواستیم به دروازه‎ی سایپا رسیدیم
مهاجری: از هر طریقی خواستیم به دروازه‎ی سایپا رسیدیم

مهاجری: از هر طریقی خواستیم به دروازه‎ی سایپا رسیدیم

آی اسپورت- روند تساوی‌های پدیده در این هفته‌ی سوم شکسته‌شد تا همچنان با دو امتیازی باقی بمانند. صحبت‌های رضا مهاجری بعد از این بازی را می‌خوانید:

"باورم نمی‌شود که این بازی را واگذار کردیم. چرا که کسانی که این بازی را دیدند متوجه شدند که ما از دقیقه یک تا 94 این دیدار موقعیت گل داشتیم. متاسفانه به هر دلیلی نتوانستیم ضرباتمان را به گل تبدیل کنیم. باید بگویم که انتظار چنین عملکرد خوبی را از شاگردانم داشتم زیرا سایپا را به خوبی آنالیز کرده بودیم و در  بازی هم توانستیم با عملکردی خوب ارتباط خط هافبک و حمله این تیم را قطع کنیم اما متاسفانه باز هم روی ضربات ایستگاهی که نقطه ضعف تیم ما است گل خوردیم و باید در ادامه لیگ روی این نقطه ضعف بیشتر کار کنیم. باید این را بگویم که ما امروز از هر طریقی که خواستیم به دروازه سایپا برسیم و فقط نتوانستیم در ضربات آخر خوب عمل کنیم که برای این موضوع هم باید بیشتر تمرین کنیم.
نباید در مورد داوری صحبت کنم. کاری نمی‌شود کرد زیرا هفته قبل هم از داوری متضرر شدیم. فقط می‌توانیم از ظریق باشگاه اعتراض خود را به صورت مکتوب به کمیته داوران اعلام کنیم. البته انتظار داریم کمیته داوران هم برخورد جدی با داورانی که قضاوت خوبی ندارند داشته باشد."

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-15 02:52:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر