فهرست
نعمتی چهارمین مدافع راست تیم کالدرون!
نعمتی چهارمین مدافع راست تیم کالدرون!

نعمتی چهارمین مدافع راست تیم کالدرون!

آی اسپورت - به نظر می‌رسد کالدرون از مدت‌ها قبل روی سیامک نعمتی به عنوان مدافع راست نظر داشته و همچنان به عنوان یک مدافع راست روی این بازیکن حساب می‌کند. نعمتی در آخرین روزهای اردوی ترکیه در برخورد با مهدی شریفی از ناحیه بینی دچار شکستگی شد و حدود سه هفته از تمرینات را از دست داد. این مساله باعث شد تا او در شش دیدار تدارکاتی که سرخ‌ها در تهران برگزار کرده‌اند غایب باشد.

با این حال آنچه از تمرینات تاکتیکی مشخص است اینکه نعمتی قرار است مدافع راست باشد. این در حالی است که پرسپولیس مهدی شیری و حسین ماهینی را در این پست دارد و حتی آدام همتی هم در بازی‌های تدارکاتی به عنوان مدافع راست به میدان رفته است. حالا سیامک نعمتی در شرایطی به عنوان مدافع راست چهارم تیم شناخته می‌شود که ظاهراً او رغبتی به بازی در این پست ندارد بخصوص اینکه بازی به او نمی‌رسد. در عین حال شرایط در خط میانی هم دشوار است و ترافیک سنگینی بین هافبک‌ها وجود دارد تا جایی که برخی نفرات مثل عالیشاه نیز از نیمکت نشینی‌شان در شروع فصل تقریباً مطمئنند.

البته ناگفته نماند نعمتی به لحاظ توانایی در نواختن ضربه نهایی هر چه به دروازه حریف نزدیکتر باشد می‌تواند مؤثرتر عمل کند اما حالا به دروازه خودی نزدیکتر شده و با اینکه فصل قبل یکی دو تجربه خوب در پست مدافع راست داشته اما با مصدومیتی که بدموقع گریبانش را گرفت نتوانست در پست اصلی‌اش خودی نشان دهد و حالا آنقدر عقب افتاده که باید تلاش مضاعفی برای نشان دادن توانایی‌هایش داشته باشد.

 

۳    
آی اسپورت
2019-08-15 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر