فهرست
کارشناسی روز؛ گل پرسپولیس آفساید نبود
کارشناسی روز؛ گل پرسپولیس آفساید نبود

کارشناسی روز؛ گل پرسپولیس آفساید نبود

آی اسپورت – دقایقی بعد از پایان بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم در هفته اول لیگ نوزدهم عکسی در برخی کانال‌های خبری و سایت‌ها منتشر شد که نشان می‌داد پل پرسپولیس در شرایط مشکوک به آفساید زده شده است. اما نوید مظفری کارشناس داوری در این باره گفته است: «برخی مدعی هستند که گل پرسپولیس در شرایط آفساید زده شده که این حرف اصلا درست نیست. در عکس صحنه گل هم می توانید به خوبی مشاهده کنید که بازیکن پارس جنوبی آگاهانه با توپ بازی می کند و چون نمی تواند به درستی به توپ ضربه بزند توپ مقابل پای مهاجم پرسپولیس می‌افتدو به همین دلیل این گل آفساید نبود و به درستی به ثمر رسیده است.»

11
11

 

فارس 

۱۳ ۷  
آی اسپورت
2019-08-23 10:40:00
نظر دهید

۷ نظر
خوارکیسه ها
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۵۳
خوارومار سپوخته ها میگن بوده
اصفهانی
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
با ادم احمق که طرف نیستید که یادمه بازی تراکتور با تیم قرمز توپ خورد رو سر دفاع تیم قرمز و رسید به حاج صفی که گل شد ولی داور افساید گرفت و بهونشون این بود که توپ تو مالکیت دفاع نبوده حالا دقیقا همین اتفاق افتاد چرا هی رنگ عوض میکنید اصن چی میخواین از این باند بازی و مافیا بازی چرا هی قانون عوض میکنید.
۸
.
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۱۶:۰۹
.
....
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۰:۲۱
ی کم اطلاعات فوتبالیت بیشتر کن اونجا اصلا توپ در مالکیت بازیکن نبود فقط تو مسیر ی برخورد کوچیک باهاش داشت ولی اینجا توپ کامل در اختیار بازیکن بود تفاوتش اینجا بود حالا فهمیدی
۱
6
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۰۵
از اول هم معلوم بود افساید نبود فقط کیسه ها دوست داشتن سوختنش رو از بازی اول نشون بدن
۱
.
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۳۸
.
.
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸، ۲۳:۳۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر