فهرست
بیرانوند – السد / یک کلین‌شیت تا تاریخ‌سازی
بیرانوند – السد / یک کلین‌شیت تا تاریخ‌سازی

بیرانوند – السد / یک کلین‌شیت تا تاریخ‌سازی

آی‌اسپورت-  بیرانوند اگر موفق به یک کلین‌شیت دیگر شود، هم با رساندن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان تاریخ‌سازی خواهد کرد و هم شانس خود را برای تصاحب جایزه‌ی بهترین بازیکن سال آسیا بیشتر می‌کند. در یازده بازی قبلی پرسپولیس در لیگ قهرمانان علیرضا بیرانوند در ترکیب اصلی به میدان رفت و با اینکه  9 گل خورد، 23 سیو هم داشت. او در این 990 دقیقه  14 پوشش درست پشت خط دفاعی داشته و یکی از بهترین‌های پرسپولیس بوده است.

بیرانوند در بازی رفت با السد هم نمایشی فوق‌العاده داشت و در معدود دفعاتی که مدافعان پرسپولیس اشتباه کردند، با واکنش‌های بموقع دروازه این تیم را نجات داد. در در لحظات پایانی بازی تیم‌ملی مقابل بولیوی هم بیرانوند یک دبل‌سیو فوق‌العاده داشت و مانع به ثمر رسیدن گل مساوی حریف شد تا نشان دهد که از نظر بدنی و ذهنی کاملا آماده است.

علیرضا بیرانوند حالا بازی برگشت برابر السد را که شاید سخت‌ترین بازی این فصل پرسپولیس باشد، در پیش دارد و اگر موفق به یک کلین‌شیت دیگر شود هم با رساندن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان تاریخ‌سازی خواهد کرد و هم شانس خود را برای تصاحب جایزه‌ی بهترین بازیکن سال آسیا بیشتر می‌کند.  

 

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-10-21 16:25:00
نظر دهید

۱ نظر
.
يكشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر