فهرست
صبحانه با آی اسپورت: مکالمه ویژه منصوریان
صبحانه با آی اسپورت: مکالمه ویژه منصوریان

صبحانه با آی اسپورت: مکالمه ویژه منصوریان

آی اسپورت – صبحانه امروز را با پست اینستاگرام رضا گوچی بعد از شاهکار دیشبش و هت تریک جلوی آیندهوون شروع می کنیم. رضا در صفحه شخصی خودش عکسی در رابطه با این بازی منتشر کرد. هیرنفین با این وجود که ۳-۲ از حریف پیش بود، در نهایت بازی را ۴-۳ واگذار کرد تا گوچی برای این عکس بنویسد: ‹‹ فوتبال گاهی وقت‌ها می‌تواند بیرحم باشد. علیرغم باختی که داشتیم، ما می‌توانیم از نمایشی که امروز داشتیم احساس غرور کنیم. افتخار می‌کنم از این که عضوی از تیم هیرنفین هستم.

داستان مکالمه ویژه علی منصور

این خبر را به نقل از رادنیوز بخوانید: سرمربی استقلال بعد از پیروزی تیمش مقابل صنعت نفت و هنگام بازگشت از آبادان،در فرودگاه در حال مکالمه تلفنی بود که ناگهان گفت: یعنی خیالم راحت باشد، برکنارم نمی کنید، به کارم ادامه بدهم و با صدای بلند خندید. به شکلی که توجه شاگردانش به این مکالمه تلفنی سرمربی با شخصی که پشت خط تلفن بود، جلب شد. معلوم نیست منصوریان تلفنی با کدام یک از مسوولان تصمیم گیر در استقلال صحبت می کرد اما هر چه بود، منصوریان به شوخی حرف دل خودش را زد و به شایعه ای که پشت سرش راه افتاده بود، واکنش نشان داد.

زهیوی رفت تا 3 هفته بعد

رحیم زهیوی که در نقل و انتقالات نیم‌فصل از استقلال خوزستان به الشحانیه قطر رفت، در نخستین بازی برای این تیم در هفته پانزدهم برابر المعیذر یک پاس گل داد اما از ناحیه کشاله‌ی پا دچار مصدومیت شد و به همین علت دیدار مقابل ام صلال را از دست داد.ایگور استیماچ سرمربی الشحانیه باوجود مصدومیت زهیوی، در بازی برابر الغرافه از این مهاجم ملی‌پوش ایرانی استفاده کرد و از دقیقه 58 به زمین فرستاد که به همین علت آسیب دیدگی او تشدید شد و به گفته پزشک الشحانیه زهیوی تا سه هفته دور از میادین خواهد بود.

پولادی باز هم به ایران برنمی گردد

مهرداد پولادی که به خاطر مشکل خدمت سربازی مدت هاست از حضور در ایران خودداری کرده است، فعلا قصد بازگشت ندارد.به گزارش نامه نیوز و طبق اعلام مدیر این تیم قطری، قرار است به زودی قرارداد پولادی با نظر مثبت استیماچ تمدید شود و این یعنی اینکه اخبار مربوط به بازگشت این بازیکن به لیگ ایران صحت ندارد.

چرا ایرانپوریان بازی نکرد؟

محمد ایرانپوریان از مدت‌ها پیش از درد زانو رنج می‌برد که قبل از هر مسابقه با فیزیوتراپی شرایط بازی کردن را پیدا می‌کرد. مدافع ملی پوش تراکتورسازی در اردوی تیم ملی در امارات مصدومیتش تشدید شد اما به خاطر حساسیت دو مسابقه قبلی با استقلال خوزستان و نفت آبادان به میدان رفت. او اما قبل از بازی با پیکان دچار درد شدیدی شد و به همین خاطر با صلاحدید کادر پزشکی مقابل پیکان به میدان نرفت. مصدوم خود را تحت فیزیوتراپی قرار می‌دهد. او امروز از زانوی خود MRI می گیرد تا شرایطش برای بازی مقابل ماشین سازی در هفته نوزدهم مشخص شود.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-23 07:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر