فهرست
شانس حسینی؛ دومین بازی فصل جلوی سپاهان
شانس حسینی؛ دومین بازی فصل جلوی سپاهان

شانس حسینی؛ دومین بازی فصل جلوی سپاهان

آی اسپورت - به نظر می‌رسد فوتبال می‌خواهد روی خوشش را به حسینی نشان دهد. گلر جوان آبی‌ها که تا قبل از بازی با سایپا حتی یک ثانیه هم برای تیمش بازی نکرده و باشگاه را تهدید به جدایی در نیم‌فصل کرده بود بعد از سوپر سیوی که در دقایق آخر بازی با سایپا انجام داد حالا این شانس را دارد که در بازی مقابل سپاهان هم درون دروازه تیمش قرار بگیرد.

وینفرد شفر برای بازی دادن مجدد به حسینی یک دلیل فنی قابل توجه دارد و آن، تاکتیک تیم امیر قلعه‎نویی برای رسیدن به گلزنی است. سپاهان با داشتن مهاجمی بلند قد مثل کی‎روش استنلی و همچنین بازیکنی نظیر سجاد شهباززاده که ضربات سر خوبی می‎زند، روی ارسال از کناره‌ها به عنوان یکی از راه‌های اصلی‌اش برای گلزنی حساب می‌کند و به همین دلیل استقلال نیاز به گلری دارد که در خروج از دروازه مطمئن عمل کند و بتواند توپ را بالاتر از سرزن‎‌های سپاهان مهار کند. به همین دلیل گزینه اول شفر برای دروازه تیمش در بازی مقابل سپاهان، حسین حسینی خواهد بود و گلر آبی‎ها می‌تواند دومین بازی فصلش را جمعه این هفته تجربه کند.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-10-23 00:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کسری
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۴۵
قلدر بازی در بیار ,ب ر ی ن به مدیریت و مربی و طرفدارها ,هر کاری دلت خواست بکن تا تو کیسه فیکس بشی.خاک تو سر همچین تیمی.تیمی دزد و متقلب و هوچی گر و ...تیمی که وابسته به حکومت هست چه این دوره و چه زمان اون خدابیامرز .خاک تو سر همچین تیمی که اسطورش دوپینگی و بازیکنش قاتل و مربیش دلال باشه.
حسین آبی
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۸:۱۳
از تیم درپیتی شماکه بهتره که همیشه منبع فساد بوده چه از زمان علی عبده محرمی و بانو میناو... پستهای استقلال ربطی به لنگ نداره
۲
غــرش طــوفان زرد
سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۱۴
زمین رو با استقلالی هــا یک جا شخم می زنیم.. به امید خــداا..
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر