فهرست
مسلمان در دو فصل؛ پیشرفت صد در صدی
مسلمان در دو فصل؛ پیشرفت صد در صدی

مسلمان در دو فصل؛ پیشرفت صد در صدی

آی اسپورت - پاس گل یا مشارکت مستقیم در به ثمر رسیدن گل از جمله معیارهای سنجش کیفیت بازیکنان به حساب می‌آید که به ویژه در سال‌های اخیر در فوتبال جهان توجه ویژه‌ای به آن می‌شود. پاس گل از جمله مهارت‌هایی است که امتیاز بالایی را برای بازیکن به همراه دارد. یکی از پاسورهای برجسته و مطرح در فوتبال ایران محسن مسلمان است که به دلیل مهارت بالا در این زمینه به او لقب مهندس داده‌اند.

مسلمان که در دو سه فصل اخیر از مهره‌های بسیار مؤثر سرخپوشان بوده و در ترکیب پرسپولیس نقش یک طراح و بازیساز در میانه میدان را به خوبی ایفا می‌کند، در نیم فصل اول لیگ برتر هفدهم باز هم مهم ترین و بهترین پاسور تیم برانکو بود و ۷ پاس گل داد. این در حالی است که مسلمان در کل فصل گذشته ۶ پاس گل به نام خودش ثبت کرد و در نیم فصل رقابت‌های امسال بیشتر از سال گذشته پاس گل داده است. بدون شک محسن مسلمان با حفظ آمادگی مطلوب خود و ادامه روند فعلی می‌تواند نقش کلیدی در راه کسب دومین قهرمانی متوالی سرخپوشان در لیگ برتر، و همچنین در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، ایفا کند.

مسلمان در رقابت‌های لیگ هفدهم در تمامی بازی‌ها برای پرسپولیس به میدان رفت و ۷ پاس گل داد. هافبک پرسپولیس در این فصل هنوز پایش به گلزنی باز نشده است. بر اساس نمرات گروه آنالیز سایت نود، مسلمان میانگین نمره ۲/۸۱ را به دست آورده و در رتبه سیزدهم جای دارد. مسلمان در این فصل دو بار در ترکیب تیم منتخب هفته حضور داشته است.

 

90tv

۸۲    
آی اسپورت
2017-12-13 10:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر