فهرست
لیگ اروپا؛ صعود یونایتد با پیروزی پرگل
لیگ اروپا؛ صعود یونایتد با پیروزی پرگل

لیگ اروپا؛ صعود یونایتد با پیروزی پرگل

آی اسپورت - هفته چهارم دور گروهی لیگ اروپا با برگزاری ۲۳ بازی به پایان رسید. در گروه اول سویا و آپوئل از سد حریفان خود گذشتند. در گروه دوم تیم مالمو مقابل لوگانو متوقف شد و دیناموکیف هم به تساوی مقابل کوپنهاگن رضایت داد. در گروه سوم تیم بازل از سد ختافه گذشت و کراسنودار مقابل ترابوزان اسپور به پیروزی رسید. در گروه چهارم تیم لاسک با نتیجه ۴-۱ مقابل آیندهوون پیروز شد و اسپورتینگ با دو گل از سد روززنبرگ گذشت.

در گروه پنجم تیم رن مغلوب کلوژ شد و تیم سلتیک با نتیجه ۱-۲ از سد لاتزیو گذشت. در گروه ششم تیم استاندارد لیژ با نتیجه ۲-۱ مقابل فرانکفورت به پیروزی رسید. در گروه هفتم تیم فاینورد مقابل یانگ بویز متوقف شد و رنجرز در خانه با ۲ گل مقابل پورتو پیروز شد.

در گروه هشتم تیم اسپانیول با ۶ گل مقابل لودوگورتس به پیروزی رسید و زسکا مسکو مقابل فرنکواروس متوقف شد. در گروه نهم سن اتین با نتیجه ۲-۲ مقابل الکساندریا متوقف شد و ولفسبورگ با نتیجه ۱-۳ مغلوب خنت شد. در گروه دهم تیم مونشن گلادباخ با نتیجه ۲-۱ از سد رم گذشت و تیم ولفسبورگر با ۳ گل مغلوب استانیول باشاک شهیر شد.

در گروه یازدهم تیم ولورهمپتون با یک گل از سد اسلون براتیسلاوا گذشت و براگا مقابل بشیکتاش به پیروزی رسید. در گروه دوازدهم هم منچستریونایتد با ۳ گل در خانه مقابل پارتیزان به پیروزی رسید. تیم آلکمار هم توانست با ۵ گل در خانه آستانا پیروز شود.

۱    
آی اسپورت
2019-11-08 01:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر