فهرست
شفر در کنفرانس: با یک نیمکت خوب بردیم
شفر در کنفرانس: با یک نیمکت خوب بردیم

شفر در کنفرانس: با یک نیمکت خوب بردیم

آی اسپورت - وینفرد شفر سرمربی استقلال با حضور در نشست خبری درباره دیدار با فولاد خوزستان صحبت کرد. شفر ابتدا از هواداران تیمش تشکر کرد و گفت: قبل از اینکه در مورد بازی صحبت کنم، می خواهم درباره هواداران خوب خود در اهواز صحبت کنم که دیروز و امروز در کنار ما بودند. ما بهترین هواداران را داریم و خوشحالیم که امروز توانستیم هواداران خود را خوشحال کنیم.

به همه بازیکنان‌مان نیاز داریم

به همه بازیکنانم، چه آنها که در ترکیب حضور داشتند و چه بازیکنان نیمکت نشین تبریک می گویم. اگر نیمکت خوب نباشد، نمی توانیم برنده باشیم. قبلا نیز گفته بودم که به همه بازیکنان خود نیاز داریم و دیدید که امروز صیادمنش مصدوم شد و چشمی محروم بود. خیلی خوشحالم که دیدم بازیکنان نیمکت نشین با چه شور و علاقه ای به زمین رفتند.

به مسی 200 پاس بلند دادند!

بردهای خوبی در هفته های اخیر کسب کردیم. هفته گذشته زمین بسیار خوبی داشتیم و فوتبال خوبی بازی کردیم و پاس های زیادی داشتیم. امروز نیز با تیم محکمی بازی کردیم که بازی فیزیکی خوبی انجام می داد و پرس خوبی داشتند. در نیمه دوم آنها شاید 200 پاس بلند به بازیکن کامرونی خود دادند. به تیم خودم و همه بازیکنان که با صد در صد وجود خود، تلاش کردند. در آلمان ما یک اصطلاح داریم و می گوییم چرک اما من می خواهم بگویم ما بازی سختی داشتیم و بازیکنان بالاتر از توان خود تلاش کردند.

کار خودم را بلد هستم

باز هم به بازیکنان استقلال تبریک می گویم. هفته گذشته جلسه ای با آقای فتحی مدیرعامل باشگاه داشتیم و به ایشان گفتم که باید از داشتن چنین تیمی خوشحال باشیم. تیم ما هویت استقلال را دارد و کار تیمی خوبی انجام می دهد و ما باید هر کاری برای موفقیت این تیم انجام دهیم. لیستی از موارد مهم که برای موفقیت تیم لازم است را به باشگاه دادم و سال گذشته نیز این کار را انجام دادم اما 4 بازیکن تیم رفتند و امیدوارم امسال تکرار نشود. امیدوارم نیازهای تیم برآورده شود. مدیرعامل باشگاه مسائل مورد نیاز را می داند و من نیز کار خود را بلد هستم و می گویم که استقلال در راس همه کارهای ما است.

برای موفقیت در آسیا باید حرفه ای باشیم

ما فردا ریکاوری خواهیم کرد و سپس به قطر پرواز می کنیم. زمانی برای سایر کارها نداریم. اولین نکته این است که استقلال برای همه شماره یک است. نکته مهم این است که ما هر 4 روز بازی داریم و بازیکنان با تمام توان، تلاش می کنند. الدحیل خریدهای میلیون دلاری داشته و چند بازیکن این تیم فصل گذشته برابر پرسپولیس مصدوم بودند که آنها بازگشتند. الهلال نیز 15 میلیون دلار پول یک بازیکن جدید داده است. اگر همه تیم ما مانند امروز، حرفه ای باشد می توانیم شانس خوبی در آسیا داشته باشیم اما کار سختی داریم. بازیکنان ما به استراحت و ریکاوری حرفه ای نیاز دارند و امیدوارم همه این را درک کنند و اگر همه تلاش نکنیم، شاید برای یک امتیاز نیز وقت نداشته باشیم.

۶    
آی اسپورت
2019-02-28 17:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر