فهرست
ناکامی یووه در پس‌گرفتن اسکودتو ۲۰۰۶
ناکامی یووه در پس‌گرفتن اسکودتو ۲۰۰۶

ناکامی یووه در پس‌گرفتن اسکودتو ۲۰۰۶

آی اسپورت – باشگاه یوونتوس برای سی‌امین بار در راه پس گرفتن اسکودتوی ۲۰۰۶ از اینتر ناکام ماند. ماه گذشته و در آستانه دربی ایتالیا، باشگاه یوونتوس فرجام‌خواهی جدیدی برای پس گرفتن اسکودتو در فصل ۰۶-۲۰۰۵ از رقیب دیرینه‌اش داشت. یوونتوس سال ۲۰۰۶ به‌عنوان متهم ردیف اول پرونده کالچوپولی (تبانی با داوران) مجازات و به سری B‌ فرستاده شد. در همین راستا دو قهرمانی این تیم در فصل  ۰۵-۲۰۰۴ و ۰۶-۲۰۰۵ پس گرفته  شد که اولی به هیچ تیمی اختصاص پیدا نکرد، اما اسکودتوی دوم به اینتر رسید.

یوونتوس از آن سال ۲۹ بار برای پس گرفتن آن دو قهرمانی و حداقل عدم اعطای آن به اینتر تلاش کرده، اما هر بار تلاش‌هایش نافرجام بوده است. با این وجود بانوی پیر یک بار دیگر از کمیته استیناف کمیته ملی المپیک ایتالیا فرجام‌خواهی کرد تا قهرمانی این تیم از نراتزوری پس گرفته شود.

استدلال بانوی پیر هم این بود که اینتر مانند یوونتوس در پرونده کالچوپولی نقش داشته و به همین دلیل شایسته تصاحب اسکودتوی فصل ۰۶-۲۰۰۵ نیست، اما تلاش یوونتوس برای بار سی‌ام هم ناکام ماند و فرجام‌خواهی این باشگاه رد شد تا همچنان اینتر فاتح اسکودتوی ۲۰۰۶ باشد. 

 

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2019-11-08 11:40:00
نظر دهید

۱ نظر
KEAN
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۴۵
واقعا تیم کثیفیه،با آب همه دریاها هم این لکه ننگ پاک شدنی نیست ،یه تیم داخلی هم داریم مثل یووه،البته اینو حکومت ساپورت میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر