فهرست
از خشم كی‌روش بترسيد...
از خشم كی‌روش بترسيد...

از خشم كی‌روش بترسيد...

آی اسپورت- اين ديگر يك واقعيت عيني است كه بازيكنان براي رسيدن به شهرت بيشتر بايد در تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال بازي كنند. همين امروز بازيكنان بسيار خوبي در تيم‌هاي ديگر داريم كه شايد مردم به ندرت آنها را با اسم و چهره بشناسند اما بازيكنان در استقلال و پرسپوليس خيلي زود چهره مي‌شوند. اين روزها اما يك اتفاق تازه هم رخ داده‌‌؛ به دليل محبوبيت بسيار زياد تيم ملي و سرمربي‌‌اش كارلوس كي‌روش، بازيكناني كه ملي‌پوش هستند هم در كانون توجه افكار عمومي قرار مي‌گيرند و چهره مي‌شوند. كي‌روش به بازيكنان جوان ميدان مي‌دهد‌‌؛ حتي شده كه او به بازيكني در 19 سالگي اعتماد كرده و او را به ميدان فرستاده است.

بازيكناني كه سابقه حتي يك دقيقه حضور در ليگ را ندارند يا گذرشان به استقلال و پرسپوليس نيفتاده هم در تيم كی‌روش به چهره‌هاي شناخته شده تبديل شده‌اند. يكي از مشكلاتي كه امروز ايجاد شده اما همين شناخته شدن برخي بازيكنان ملي‌پوش است‌‌؛ آشنايي آنها با تعدادي از بازيگران تازه‌كار سينماي ايران باعث مسائلي شده كه در ‌شأن فوتبال ايران و حتي سينما نيست. پيغام و پسغام‌ها در فضاي مجازي و حتي رواج شايعات بي‌اساس، بي‌جنبه بودن برخي از همين بازيكنان و طبعاً بي‌توجهي بازيگراني كه معرف حضور همه هست شرايطي ايجاد كرده كه بازيكنان ملي در مهم‌ترين سال دوران فوتبالشان كمي دچار حواس‌پرتي شوند.

كي‌روش البته به اين‌جور حواشي توجه نمي‌كند و بازيكنان را در اردوهاي ملي و روند فني آنها در باشگاه‌ها ارزيابي مي‌كند اما اگر اين قضايا ادامه پيدا كند دور نيست روزي كه خون كي‌روش هم به جوش بيايد. بازيكنان تيم ملي يادشان باشد اگر صاحب موقعيت كنوني شده‌اند بايد شديداً ممنون توجه و لطف كي‌روش باشند و از موقعيتي كه براي آنها فراهم شده سوء‌ استفاده نكنند. بازيكن تيم ملي بايد حواس خودش را معطوف به رقابت‌هاي جام جهاني‌ كند. به آنهايي كه در باد اين شهرت خوابيده‌اند حتماً توصيه مي‌كنيم از خشم كي‌روش بترسند.  او به مسائل انضباطي حساس است و شايد ديگر لطفش شامل حال بعضي‌ها كه از جاده اصلي خارج شده‌اند، نشود. 

خبرورزشی

 

۱۹ ۲  
آی اسپورت
2017-12-20 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
از خشم ........م بترسید
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۷:۳۰
دوزاری نویسانی چون اسدی و کاس نژاد هر از گاهی وق وقی می کنند تا سرسپردگیشان را ثابت کنند
بهزاد
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۲
برازنده ی شماست برادر . اسدی خیلی هم خوب نوشته
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر