فهرست
وضعیت مشابه استقلال و پرسپولیس در آسیا
وضعیت مشابه استقلال و پرسپولیس در آسیا

وضعیت مشابه استقلال و پرسپولیس در آسیا

آی اسپورت - رئیس فدراسیون فوتبال چند روز قبل در کنفرانس خبری که داشت در بخشی از صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که یکی از تیم های باشگاهی ایران به دلیل پرونده‌های شکایتی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد ممکن است از سوی AFC  مجوز حضور در لیگ قهرمانان را پیدا نکرده و در اینصورت یک باشگاه دیگر(تراکتورسازی)  جایگزین این تیم خواهد شد.

برخی رسانه‌ها بعد از حرف‌های تاج با توجه به اخبار قبلی تصور کردند که حرف‌های مهدی تاج درباره استقلال است که چند پرونده باز در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد. اما امروز سهیل مهدی مسئول کمیته مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال در این رابطه به "ورزش سه" اعلام کرد که وضعیت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و پرونده هایشان در ای اف سی خیلی شبیه به هم است و اینگونه نیست که یکی از آن ها شرایط بدتری داشته و یا در شرف کنار گذاشتن از لیگ قهرمانان باشد.

بر این اساس به نظر می رسد دو تیم بزرگ و پرطرفدار فوتبال ایران باید هرچه سریعتر مشکلات و پرونده های موجود در کنفدراسیون فوتبال آسیا را حل و فصل کنند. از طرف دیگر اینکه مهدی تاج رئیس فدراسیون با آن قاطعیت در کنفرانسش اعلام کرد که یک تیم خاص دچار مشکل است نیز ابهامات تازه ای را درباره این موضوع به وجود می آورد.

۱    
آی اسپورت
2019-06-13 01:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر