فهرست
تبعات حذف پرسپولیس؛ توقف پروژه تمدید با برانکو
تبعات حذف پرسپولیس؛ توقف پروژه تمدید با برانکو

تبعات حذف پرسپولیس؛ توقف پروژه تمدید با برانکو

آی اسپورت – حمید گرشاسبی قول داده بود قرارداد برانكو را بعد از بازی با صنعت نفت آبادان تمدید كند. او گفته بود این دیدار برایش اهمیت خاصی دارد و از این رو، باید صبر كند و پس از این دیدار به باشگاه برود تا برگه‌های تمدید قراردادش را به امضا برساند. بعد از این شكست اما خیلی از مسائل تغییر كرد كه از آن می‌توان به عنوان تبعات حذف از تورنمنت حذفی یاد كرد.

سكه‌ها پرید

از كمپ پرسپولیس قبل از شروع بازی با صنعت نفت، اخبار جالبی به گوش می‌رسید. گویا هیئت‌مدیره قصد داشت در صورت كسب پیروزی و صعود به نیمه‌نهایی حذفی، به بازیكنان سكه به عنوان پاداش بدهد. این خبری بود كه یكی از نزدیكان به تیم در اختیارمان قرار داد. او گفت: «به بازیكنان اصلی قرار بود 2 سكه و به بازیكنان ذخیره یك سكه داده شود.» اما پرسپولیس در عین ناباوری، بازی را به صنعت نفت باخت و از جام ‌حذفی كنار رفت. به همین خاطر، سكه‌ها و پاداش صعود هم پرید.

گودبای‌پارتی خراب شد

پرسپولیسی‌ها می‌خواستند با یك پیروزی شیرین و رسیدن به نیمه‌نهایی جام‌ حذفی با سرتن چوك مربی كروات تیم‌شان و دستیار برانكو خداحافظی كنند اما صنعت نفت آبادان چنین اجازه‌ای به سرخپوشان نداد. چوك فكرش را هم نمی‌كرد بازی به 120 دقیقه بكشد چه برسد به آنكه این دیدار به سود تیم آبادانی تمام شود. به هر حال با شكست خوردن پرسپولیس، جشن خداحافظی یا به قول فرنگی‌ها، گودبای‌پارتی سرتن چوك نیز خراب شد. او می‌خواست بعد از این بازی، به سمت سكوها رفته و یك خداحافظی شیك و به یادماندنی داشته باشد اما شرایط به گونه دیگری رقم خورد.

تمدید قرارداد در بن‌بست

موضوع مهم دیگر نیز تمدید قرارداد بود. برانكو می‌خواست بعد از همین بازی، قراردادش را تمدید كند و تمدید قراردادش تا پایان فصل هجدهم، با شیرینی خاصی همراه باشد ولی شكست در حذفی، همه برنامه‌ها و نقشه‌های برانكو را به هم ریخت و تمدید به بن‌بست رسید. برانكو بعد از این اتفاقات در مواجهه با تماس یكی از مسئولان باشگاه به آنها اعلام كرد دیگر حاضر نیست در شرایط فعلی قرارداد را امضا كند و بهتر است در این مورد، هفته آینده و بعد از بازی با فولاد خوزستان تصمیم‌گیری و صحبت كنند.

آپشن‌ها سوخت

موضوع مهم دیگری نیز در این میان وجود داشت. اگر پرسپولیسی‌ها قهرمان حذفی می‌شدند، رقم نسبتاً خوبی، یعنی 15 درصد از قرارداد اصلی‌شان به عنوان پاداش به قرارداد اضافه می‌شد. این آپشن روی قرارداد همه بازیكنان دیده می‌شد اما به همین سادگی و با از دست دادن اولین قهرمانی، آپشن‌ها هم سوخت. حالا نگرانی بازیكنان اینجاست كه باشگاه به دنبال جریمه آنها به خاطر این حذف زودهنگام باشد!

 

خبر ورزشی

۶۶ ۲۵  
آی اسپورت
2017-12-21 12:46:00
نظر دهید

۲۵ نظر
ناشناس
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
استقلال اگه قهرمان شه مهم ترین سوپر کاپ ایران را سال دیگه میبینیم
۸
کوهیار
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۴
خنده دارترین تکرار تاریخ اینکه که برانکو بره و برادرش جانشینش بشه.... بعد بهش بگن دانشمند زلاتکو .. درست مثل زمانی که بلاژویچ رفت برانکو ج-انشینش شد ... اون زمان برانکو در حد الان برادرش گمنام بود که لابی دایی و دادکان به عنوان دست نشانده خودشون کردنش سرمربی و دوران بداوی و کاملی و میرزاپور شروع شد در واقع برانکو پایه گذار صغر سن در تیم ملی ایران بود و بازیهای آسیاییو با میانگین30 سال برد. الانم یه لابی پنهان در پرسپولیس وجود داره که در ازای بازی کردن امسال ربیع خواه و ماهینی حق دلالی ماریچ و اوکراینی های باکیفیت و گولچو...به برانکو میرسه
آرش از مونيخ
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
دوست عزيز ،مطمئن هستم شما فيلمنامه نويس خيلى خوبى ميتونين باشين ! شانس خودتون رو حتما امتحان كنين چون استعدادشو دارين !
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
آقای کوهیار ، حقارتتو فریاد نزن . مثل مرد بیا بگو پرسپولیس با برانکو دست نیافتنیه و تا برانکو هست بقیه تیما باید جشن نایب قهرمانی بگیرن . دیگه این مسخره بازیا چیه ؟
به فرزاد مهریار
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
شما خیلی بی ادبی،تو چند مورد دیدم که خیلی گستاخانه جواب میدی.یکم جنبه داشته باشید و تا جایی فضا باز بود ازدهر نوع کلمه ای استفاده نکنید.
در مورد برانکو هم باید گفت تو این شرایط و در فقر دانش و حرفه ای گری در فوتبال‌ایران ایشون برنده‌اند و اما در مقیاس جهانی بسیار کم دانش و عقب افتاده..
کوهیار
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۶
در جواب فرزاد مهریار ... اقای عزیز من پیامهای شما بعد بازی الهلال یادمه چقدر به برانکو توهین کردی حالا رنگ عوض کردی .... این روزا کیسه کشایی مثل شما در لباس طرفداران پرسپولیس میخوان در حمایت از ربیع خار ناتوان و حماقتهای برانکو به پرسپولیس ضربه بزنن...... طرفدارای واقعی پرسپولیس مثل من همه از ربیع خار و لج شتری برانکو بدشون میاد... پرسپولیس بعد برانکو با یه خارجی درجه یک و کارنامه دار که ترسو نباشه و در بازیهای بزرگ نبازه بهتر نتیج-ه میگره چون ابزار و بازیکنشو داره
فرزاد مهریار
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۴۰
آقایان ، من تصمیم گرفتم با کسی مودبانه حرف بزنم که توان و شعور فهم ادب رو داشته باشه . من خودم منتقد برانکو ایوانکوویچ هستم ، از جمله لجاجت بی معنی اش در مورد بازیکنی مانند محسن ربیع خواه . ولی ، این مرد هرچه باشد دلال نیست . دلالی اتهامی است ناجوانمردانه که بخش بزرگی از هواداران تیم چندم پایتخت که بی منطق و عقده ای هستند به او می زنند . خود من بعد از بازی الهلال و پس از تصمیمات بد فوتبالی او به شدت ازش انتقاد کردم که بعضیاش احساسی بود . فارغ از داستان اوکراینی ها (که البته به آن بدی که عادل فردوسی‌پور و دوستان گفتند نبودند چون الان در لیگ اصلی اوکراین مشغول بازی هستند که در سطح اروپا ، یک لیگ درجه دو هست) ماریچ مدافع بدی بود؟ شما ماهینی را که در کار دفاعی در پست دفاع راست بهترین هست رو هم به فساد متهم می کنید . این یا ناشی از فهم پایین شما از فوتباله یا شما کینه شخصی از برانکو دارید یا اینکه هوادار تیم چندم پایتخت هستید . در مورد برادر برانکو هم من به شدت مخالفم ، چون به خودی خود حاشیه ساز هست و در حالی که کمک مربی خوبی مثل پانادیچ بیکاره ، ضرورتی به آوردن یک فرد با کارنامه ضعیف و با قابلیت ایجاد حاشیه نیست ‌
۲
آرش
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۶
واااااااااااااااااااااااااااااای، پرسپولیس دوباره وارد بحران شد. چیکار کنیم حالا
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۱
باخت به الهلال و هتریک خریبین اینقدر تبعات نداشت!
خخخخخخخخخخخ
Ashkanredboy
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
العين رو یادت رفت. البته شش تا خوردن براتون عادی شده.
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۸
برانکو سه بار در جام حذفی حذف شده و این اتفاقی نیست. البته پرسپولیس توانایی آوردن مربی بهتر از برانکو را نداره و اگر هم تواناییش را داشته باشه به احتمال زیاد مربی بهتر، کارائی برانکو را ندارد.
۴
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۵
تیمها و بازیکنان ایرانی توان مبارزه در چند جام را ندارند یعنی الان ندارند.
تازه کی با یک باخت برنامه هاشو تغییر میده
ما در عین حالی که خوب بازی کردیم حذف شدیم
مارال
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۵
برانكو می‌خواست بعد از همین بازی، قراردادش را تمدید كند . دروغ بزرگتر از این ؟ خجالت بکشید . برانکو فقط نیمکت تیم ملیو میخواد چون می دونه تیم ملی ما از لحاظ نیروی انسانی سرشار از استعداده
آنتی شومن
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
نیمکت تیم ملی؟!!برانکو درخواب بیند..... .نیمکت تیم اقتدار و دانش کارلوس میخواد نه چغندری و بیسوادی برانکو
مارال
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۰
چرا با اسم من کامنت گذاشتی آخه ؟! خدا نکنه من همچین نظر احمقانه ای داشته باشم.
۵
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۸
آینده ساز فوتبال ایران فقط زلاتکو خخخخخ
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
برانکو دیگه به درد پرسپولیس نمی خوره.
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
بی خانواده به اسم کسی نظر نده
عمر خری بین هستم
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
من این بلا و مصیبت رو سر برانکو و هواداران پرسپولیس آوردم.
فرزاد مهریار
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۶
تو.....ما هم نیستی
۲
ساشا
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۷
چرا بعضی ها دارند ذائقه ی هواداران پرسپولیس رو تلخ می کنند در جبهه ی مطبوعات روزنامه های ایران وخبر ورزشی که اولی بخاطر دولتی بودن سنگ کیروش رو به سینه میزنه و دومی که دست فردوسی پور رو در ذوب شدن به کیروش بسته ،در تلویزیون هم ، نود رو داریم که حجم آتش بار رو با سرعت 1000 سمت پرسپولیس شلیک می شود. من از این روزنامه ها و نود تعجب نمی کنم چون از وقتی برانکو تو پرسپولیس موفق شده و ایران رو از سایه سنگین کیروش خارج کرده و دیگر نمی تونند کیروش رو بعنوان منجی جا بزنندبه مردم ، پیش خودشون فکر کردند چیکار کنیم چیکار نکنیم دارند برانکو رو پرسپولیسو می کوبند متاسفانه بعضی از هواداران پرسپولیس هم تو زمینی که این افراد برایه زمین زدن پرسپولیس فراهم کردند دارند بازی می کنند ، هوادار عزیز ، هوشیار باش ، یادت نره قبل برانکو ، چه بلایی سر پرسپولیس همین افراد و حواشی در آورده بود ، اگه شکر گزار این وضعیت پرسپولیس نباشیم و مثل کوه هم تو فضای مجازی و هم تو استادیوم پشت تیم رو نگیریم همین افراد خناس زهرشون رو میریزند ، هوشیار ی ، هوشیاری ، هوشیاری !!!!!!!!!!!!!
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۶
بیندازن بیرون.مربی که نتونه صنعت نفت رو حذف کنه فردا جلو تیم های اسیایی دوباره گند میزنه
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
بی هویت بی خانواده
عمر خربین
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۳
کلا برانکو زهر ترس من تو وجودش مونده و در بازیهای حذفی و مهم میره تو کما.
**
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
به نظر من برانکو فقط به درد بابا نوئل شدن میخوره.حیف تیم لنگیا که دست این برانکو هست.شال قرمز هم میبنده فقط یه کلاه قرمز هم بذاره میشه عمو نوروز.خخخخخخخخخخههههههههههووووووو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر