فهرست
یادداشت: دفاعِ تکه و پاره‌یِ بارسا در سن مامس
یادداشت: دفاعِ تکه و پاره‌یِ بارسا در سن مامس

یادداشت: دفاعِ تکه و پاره‌یِ بارسا در سن مامس

لی رودن
 
بارسلونا با نیمی از تیمِ اصلی‌اش در مرحله‌یِ رفتِ سوپر جامِ اسپانیا یکی از ضعیف‌ترین بازی‌هایِ سال‌هایِ اخیرش را به نمایش گذاشت و با 4 گل مغلوبِ اتلتیک بیلبائو شد. لوئیس انریکه در این بازی مارک بارترا، توماس ورمالن و آدریانو را کنارِ دنی آلوس در خطِ دفاعی قرار داد و در خطِ میانی هم دست به ریسک زد و از رافینیا و سرخی روبرتو کنارِ خاویر ماسچرانو بازی گرفت. هر دویِ این تصمیم‌ها برایِ تیمِ انریکه گران تمام شد. خطِ دفاعی نقشِ زیادی در 4 گلِ بیلبائو داشت و خطِ میانی هم با درصدِ پایینِ مالکیتِ توپ موفق نشد مهاجمین را واردِ بازی کند.
گلِ اول رویِ اشتباهِ بزرگِ تراشتگن به دست آمد و آلوس و روبرتو هر دو رویِ گلِ دوم، یعنی گلِ اولِ آریتز آدوریز، مقصر بودند. رویِ گلِ دومِ آدوریز هم کلِ خطِ دفاعی اشتباه کرد و بعد هم آلوس خطایی بی مورد در باکس انجام داد که منجر به ضربه‌یِ پنالتی و هت تریکِ مهاجمِ بیلبائو شد.
در مجموع این شبی بد برایِ بارسلونا بود و بیلبائو از هر نظر از آن‌ها سرتر بود. این نتیجه برایِ بازیکنانی که قصد داشتند خودشان را به انریکه ثابت کنند، بدتر از این دیگر نمی‌شد. برایِ همین به احتمالِ زیاد انریکه تیمِ اولش را در بازیِ برگشت به کار خواهد گرفت. بارسلونا دوشنبه شب باید برایِ فتحِ سوپر کاپ و ادامه دادنِ مسیرش به سویِ شش گانه، باختِ 4-0 را در نوکمپ جبران کند، کاری که تا به حال موفق به انجامش نشده است.
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-15 09:48:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر