فهرست
اینفوگراف: معنایِ آمدنِ سالامون راندون به جزیره
اینفوگراف: معنایِ آمدنِ سالامون راندون به جزیره

اینفوگراف: معنایِ آمدنِ سالامون راندون به جزیره

آی‌اسپورت – سالامون راندون یکی از تاثیرگذارترین بازیکنانِ ونزوئلا در کوپا امریکایِ امسال بود و تک گلِ تیمش را هم به کلمبیا زد. راندون فصلِ گذشته با 13 گل، بعد از هالک (15)، دومین گلزنِ برتر لیگِ روسیه بود. حالا با توجه به حضورِ او در وست بروم و دیگر خریدِ این فصلِ تونی پیولیس، یعنی ریکی لمبرت، به نظر می‌رسد که آینده‌یِ ستاره‌یِ جوانِ این تیم، سایدو براهینو، موردِ شک و تردیدِ بیشتری قرار می‌گیرد.
با توجه به اینکه پیولیس گفته از لمبرت به عنوانِ مهاجمِ ثابت استفاده می‌کند، و راندون هم با توجه به قیمتِ زیادش بعید است برایِ نیمکت خریداری شده باشد، حتی با احتمالِ فروش ویکتور آنیچبه و براون ایدی، جایِ براهینو در ترکیبِ خطِ حمله‌یِ وست بروم تنگ می‌شود. این قضیه دو نتیجه‌یِ محتمل خواهد داشت. یا پیولیس قرار است از مهاجمِ سرعتی‌اش به عنوان وینگر استفاده کند، یا اینکه بالاخره شایعاتِ مبنی بر پیوستنِ او به من سیتی یا تاتنهام به حقیقت خواهد پیوست. درشرایطی که سیتی ژکو و یووتیچ را فروخته و هنوز برایِ رسیدن به مرزِ 8 بازیکنِ بومی، نیاز به بازیکنِ انگلیسی دارد، پیوستنِ براهینو به این تیم و پشتِ سر آگوئرو و بونی قرار گرفتنش منطقی به نظر می‌رسد. سبکِ بازیِ رویِ زمین و تکنیکی و سریعِ براهینو کاملا به فلسفه‌یِ فوتبالِ مانوئل پیگرینی می‌خورد.
از طرفی دیگر تاتنهام هم سولدادو را فروخته و با توجه به وضعیتِ نامشخصِ آدبایور قطعا نیاز به یک مهاجمِ دیگر دارد. حضورِ احتمالیِ براهینو کنارِ هری کین می‌تواند دو گزینه‌یِ مختلف را به موریسیو پوچتینو بدهد و حتی امکانِ درست‌ کردنِ یک زوجِ کلاسیکِ خطِ حمله را از آن‌ها به مربیِ آرژانتینی بدهد.
در هر صورت براهینو که فصلِ پیش 14 گل در لیگ برایِ وست بروم زد می‌تواند یکی از خریدهایِ بسیارِ خوب این تابستان برایِ تیم‌های انگلیسی باشد.
 
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-15 14:50:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر