فهرست

گالیانی: میلان می تواند اتلتیکو را شکست دهد.

آی اسپورت - میلان گرچه دیدار رفت را با نتیحه 1-0 در خانه واگذار کرده است اما نایب رئیس 69 ساله ی تیم اعتقاد دارد که بازگشت میلان غیر ممکن نخواهد بود.

او در گفتگو با " لا ریپابیکا " تاکید کرد: "چند سال قبل بعد از تساوی 2-2 در خانه مقابل بایرن، ما به خانه آن ها رفتیم و پیروز از زمین خارج شدیم.من امیدوارم که ما در مادرید نیز چنین بازگشتی داشته باشیم.

من امروز صبح به ملاقات دوستم فلورنتینو پرس رفتم و امشب هم شام را همراه کارلو آنجلوتی صرف خواهم کرد. او به من خواهد گفت که چه طور می توانیم اتلتیکو مادرید را شکست دهیم.

من بازی های زیادی را از اتلتیکو در این فصل دیده ام و می دانم که آن ها تیم فوق العاده خطرناکی در خانه هستند. اما امیدوارم میلان شب خاطره انگیز و رویایی را رقم بزند."

گالیانی در ادامه تاکید کرد که نتیجه ی بازی فردا هیچ تاثیری در سرنوشت سیدورف در تیم نخواهد داشت:" فردا به هیچ وجه زمان مناسبی برای قضاوت پیرامون سیدورف نخواهد بود. او مربی است که ما با مطالعه انتخاب کرده ایم و قطعا تا 2 سال دیگر فرصت خودنمایی در میلان را خواهد داشت.

ما تا جایی که بتوانیم سعی خواهیم کرد رتبه ی خودمان در لیگ را ارتقا دهیم. رسیدن به یورو لیگ یکی از اهداف ما در پایان فصل می تواند باشد هر چند بعید است که بتوانیم به آن دست پیدا کنیم.

اینتر این فصل از اروپا دور بود. رم نیز مدت هاست که در لیگ قهرمانان بازی نکرده است و همین شرایط برای فیورنتینا نیز وجود دارد.

متاسفانه احتمالا ما فصل بعد این شرایط را تجربه خواهیم کرد."

     
آی اسپورت
2014-03-10 20:12:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر