فهرست
سوال روز: مشکل تراکتور، پول یا بدنسازی؟
سوال روز: مشکل تراکتور، پول یا بدنسازی؟

سوال روز: مشکل تراکتور، پول یا بدنسازی؟

آی اسپورت - برد 3-1 تراکتورسازی در دربی تبریز، باعث شد بازی ضعیف این تیم در نیمه دوم و خوردن یک گل از شاگردان کمالوند زیاد به چشم نیاید. اتفاقی که در بازی با راه آهن هم تکرار شد و این بار اختلاف یک گله، نتوانست برد تراکتوری‌ها را تضمین کند. بعد از بازی هواداران ناراضی تراکتورسازی از عملکرد تیم‌شان در نیمه دوم عصبانی بودند. بسیاری از آن‌ها اعتقاد داشتند تیم‌شان مشکل بدنی دارد اما بر اساس بعضی اخبار، یکی از مشکلات اصلی باشگاه دغدغه‌های مالی است. مدیران تراکتورسازی بعد از هزینه زیاد  گرفتن خانه برای سربازها و خارجی‌ها، از لحاظ مالی تحت فشارند و هنوز نتوانسته‌اند پولی به بازیکنان پرداخت کنند. موضوعی که از لحاظ روانی، آن‌ها را تحت فشار قرار داده است. پرستاره‌ترین تیم لیگ پانزدهم بعد از سه هفته، 4 امتیاز با سپاهان صدرنشین فاصله دارد و اگر نتواند خیلی زود به فرم خوبش برسد آخر فصل برای جبران این امتیازات کار سختی خواهد داشت.


کد خبر: 9406
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-15 13:41:09
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۴۶
مشکل عدم تعصب و عرق به پیراهن تیم تراختوره به سروش و بختیار چه که مردم نمادشون تراختوره اونا اومدن دلبری کنند کیروش یه تیم ملی دعوتشون کنه همین و بس این دیگه کاملا مشهوده ادینهو رو بخاطر تعصب و عرق به تراختور کنار گذاشتن نه پول
-
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۰
ma moshkeli nadarim chert nagu diruzam ali bazi kardim ruye badshansi gole tasaviro khordim. avval boro baziro nega kon bad biya analizor sho.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر