فهرست
سیدجلال :بدترین مصدومیت ممکن نصیبم شده است / اولویت اولم پرسپولیس است
سیدجلال :بدترین مصدومیت ممکن نصیبم شده است / اولویت اولم پرسپولیس است

سیدجلال :بدترین مصدومیت ممکن نصیبم شده است / اولویت اولم پرسپولیس است

آی اسپرت -دشانسی بزرگ پرسپولیس در روزهای آماده‌سازی برای سه بازی حساس آخر فصل مصدومیت 7-6 بازیکن این تیم است که البته به نظر می‌رسد بیشتر آنها تا روز بازی با داماش برطرف شود. در این میان مصدومیت سیدجلال شاید کمی نگران کننده‌تر باشد .
 
سید نبینم در تهران تک و تنها باشی؟
 چه کار کنیم. دنیاست دیگر. من یک مصدومیت شدید دارم...
کی مصدوم شدی؟
 من بعد از بازی با فجر سپاسی در یکی از تمرینات درد داشتم و فکر نمی‌کردم چیز خاصی باشد. بعد از چند روز از ناحیه مصدوم سونوگرافی گرفتم که پزشکان گفتند در ناحیه زیر شکمم پارگی دیده می‌شود. من در بازی با صبا هم محروم بودم و بازی نکردم. بعد از آن در اردوی تیم ملی پزشک تیم ملی گفت چیز خاصی نیست اما بعد از بازی مقابل گینه احساس درد شدیدی کردم و پنج‌شنبه MRI گرفتم که متاسفانه مشخص شد آن پارگی شدید‌تر شده.
اتفاقا برخی بازیکنان مثل مرتضی کاشی یا حمید علی عسگر و غلامرضا رضایی هم از همین ناحیه مصدوم شده بودند که طول درمان شان خیلی طول کشید. نکند تو هم مدت زیادی دور از میدان باشی ؟
 دقیقا این بازیکنانی که گفتی همین مشکل را داشتند. ده‌ها نفر از بازیکنان لیگ برتری از ناحیه زیر شکم مصدوم شده‌اند و خدا را شکر شما می‌دانید که این مصدومیت از بدترین دردهایی است که یک بازیکن می‌تواند دچارش بشود و متاسفانه دردش خیلی زود کهنه می‌شود و در بدن می‌ماند.
خب حالا باید چه کار کرد؟
 همین الان در کلینیک پرسپولیس هستم و خانم دکتر تاجیک گفته‌اند مصدومیتم را خوب می‌کنند.
اما با توجه به حضورت در ترکیب اصلی پرسپولیس و تیم ملی زمان برگشتنت خیلی مهم است؟
 تایم این مرحله درمان دو تا سه هفته است اما من می‌خواهم زودتر به تمرینات گروهی پرسپولیس برگردم. الان مشغول فیزیوتراپی هستم و خانم تاجیک هم گفته دو هفته‌ای می‌رسانمت اما متاسفانه درد شدیدی دارم.
روز شنبه هم رفتم مازندران که خود آقای دایی گفت برگرد تهران.
اما بد موقعی مصدوم شده‌ای؟
 باز هم باید خدا را شکر کرد. این یکی از مصدومیت‌های سخت است که برای بازیکنان به‌وجود می‌آید چون هم می‌توانی تمرین کنی هم نه اما اگر تمرین کنی ممکن است شرایط بدتر شود، این مصدومیت شادابی را از بازیکن می‌گیرد و فعلا گرفتار درد شدم تا ببینیم چه پیش می‌آید.
نمی‌شد در شمال کنار تیم باشی و مراحل درمانی ات را آنجا بگذرانی؟
 نه امکانات اندازه کلینیک پرسپولیس نبود. خوشبختانه در کلینیک باشگاه ما تمام دستگاه‌ها مهیاست ضمن اینکه من هر روز باید به استخر بروم. من هر روز صبح تا ظهر باید اینجا باشم و بعد دوباره بعدازظهر برگردم و کارهای درمانم را دنبال کنم تا ببینم چه می‌شود. البته دکتر خانلری پزشک تیم ملی هم تماس گرفت و گفت می‌توانم زیر نظر آنها معالجه شوم اما فعلا در کلینیک باشگاه هستم و خانم تاجیک همه کارهایم را انجام می‌دهد.
حیف شد چون اگر در شمال بودی و تیم کامل‌تر بود هم برای خودت بهتر می‌شد هم برای تیم.
 اتفاقا روز شنبه ساعت 8-7 صبح به سمت مازندران حرکت کردیم شرایطم هم خیلی خوب بود. ساعت 2 رسیدیم و خوابیدیم بعد ساعت 6 رفتیم در چمن مصنوعی تمرین کردیم. شاید باور نکنید اما این جلسه تمرین یکی از بهترین تمرین‌هایی بود که من در فوتبالم دیده بودم. واقعا اگر قرار بود روز شنبه هر تیمی جلوی ما بازی کند 5 تا می‌خورد.
واقعا از عکس‌های تمرین هم معلوم است بچه‌ها چقدر شاداب و سرحالند.
 من واقعا از این تمرین لذت بردم و خیلی خوشحالم که بچه‌ها چنین شرایطی دارند. امیدوارم این شرایط ادامه پیدا کند حتی زمانی که تیم به تهران برمی‌گردد.
اما تعداد مصدومان تیم خیلی زیاد است و این نگرانی وجود دارد که در بازی با داماش تیم ناقص باشد؟
 روز شنبه هم رضا نورمحمدی هم کفشگری و هم عالیشاه تمرین کردند و فکر نمی‌کنم مشکلی داشته باشند. مصدومیت هم جزیی از فوتبال است و نمی‌توانی از فوتبال جدایش کنی. من هم سعی می‌کنم زودتر خوب شوم و تمام تلاشم را می‌کنم تا به بازی داماش برسم. خیلی خوشحال می‌شوم در خدمت تیمم باشم و اگر یادتان باشد دیدید که در بازی با صبا با وجود محرومیت هم در اردو حاضر شدم هم به استادیوم رفتم، هم اینکه با بچه‌ها قبل از بازی گرم کردم.
بله. آن حرکت تو خیلی جالب بود و مورد توجه قرار گرفت.
 باور کنید من هر لحظه دوست دارم در خدمت تیمم باشم. دیدید که با تیم به شمال رفتم اما وقتی دیدم نمی‌توانم تمرین کنم دوباره شب با آژانس برگشتم. با این حال اگر لازم باشد هر روز صبح می‌توانم بروم شمال و برگردم.
اما قبول کن که مصدومیتت نگران کننده است؟
 همانطور که گفتم مصدومیت جزیی از فوتبال است. حالا شانس من و سیدصالحی است که مصدوم باشیم. حالا سیدها مصدوم باشند و بقیه سلامت اشکالی ندارد.
در این چند وقت شایعات زیادی در این خصوص مطرح شده که تو، خلعتبری و یکی دو بازیکن دیگر پرسپولیس از حالا برای فصل بعدتان قرارداد بسته‌اید و فصل بعد در قطر بازی خواهید کرد.
 اتفاقا سوال خیلی خوبی پرسیدید. ببینید ما قهرمان نیم‌فصل شدیم و بعد از آن هم خیلی راحت کار را شروع کردیم و خوب بازی می‌کردیم به طوری که در 5 هفته ابتدایی نیم‌فصل دوم هم بالای جدول بودیم اما یکهو یک حاشیه سنگین به تیم‌مان وارد کردند و هر کاری خواستند انجام دادند که دیدید چقدر عقب افتادیم. بعد از آن بچه‌ها با مشکلات کنار آمدند اما حالا نوبت این شده که با این حرف‌ها شرایط ما را تحت تاثیر قرار بدهند.
یعنی این شایعات را حاشیه‌سازی برای پرسپولیس می‌دانی؟
 بله دقیقا دوباره حاشیه‌ها شروع شده. اصلا بحث این حرف‌ها نیست. ما الان در کورس قهرمانی هستیم اما نمی‌دانم چرا همه حرف و حدیث‌ها درباره بازیکنان استقلال و پرسپولیس است. بازیکنان بقیه تیم‌ها راحت پول شان را می‌گیرند اما این دو تیم همیشه اذیت می‌شوند و حاشیه همیشه دور و بر این تیم‌ها وجود دارد. الان سه بازی تا آخر فصل باقی مانده و اصلا وقت این حرف‌ها نیست. با این حرف‌ها هم بازیکنان را دلسرد می‌کنند هم هواداران را. بهتر است این حرف‌ها را نزنند.
حتی امروز نوشته بودند ریال‌های قطری‌ها در جیب شماست اما تو همه این شایعات را تکذیب می‌کنی؟
 اصلا این بحث‌ها نیست. خود من دو ماه پیش پیشنهاد خیلی خوبی از قطر داشتم اما رفیق نیمه راه نبودم و راحت آن پیشنهاد را گذاشتم کنار و تا الان مانده‌ام و راحت بازی‌ام را می‌کنم. هدف من دیدن پرسپولیس در میان 4 تیم برتر آسیاست و حرف زدن درباره جدایی معنا ندارد. مطمئنا برای آینده برنامه‌ریزی دارم و اولویت نخستم پرسپولیس است. امیدوارم با یک برنامه‌ریزی خوب در این تیم حضور داشته باشم.               

     
آی اسپورت
2014-03-10 20:28:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر