فهرست
طلسم دفاع راست پرسپولیس/ رامین می‌رود، رامین برنمی‌گردد!
طلسم دفاع راست پرسپولیس/ رامین می‌رود، رامین برنمی‌گردد!

طلسم دفاع راست پرسپولیس/ رامین می‌رود، رامین برنمی‌گردد!

آی اسپورت- همزمان با روزهای درخشان حسین ماهینی در سمت راست خط دفاعی ملوان، طلسمِ سمت راست دفاع پرسپولیس هنوز شکسته نشده است. آن ها بعد از ماهینی مهره های زیادی را در این پست امتحان کرده اند اما انگار قرار نیست این بخش از ترکیب پرسپولیس سروسامان بگیرد.


رامین رضاییان که به عنوان راه حل مشکلات سمت راست دفاع پرسپولیس به این تیم رفت، حالا در پرسپولیس تبدیل به یک مشکل تازه شده است. رامین به شکل واضحی علاقه مند به اضافه شدن به خط حمله  وشرکت در کارهای هجومی نشان می دهد و به صورت مداوم از یاد می برد که اصلی ترین وظیفه اش در زمین مسابقه چه بوده است.


فضای خالی پشت سر رامین رضاییان در پرسپولس، فضای محبوب حریفان این تیم به شمار می رود. پدیده گل اول به سرخپوشان را با استفاده از همین فضا به ثمر رساند، گل اول استقلال خوزستان نیز اگر چه با اشتباه وحشتناک صادقی همراه شد اما نباید از یاد ببریم که صادقی برای پر کردن جای خالی رضاییان از دروازه خارج شده بود، ضربه دیدنی حاج صفی در هفته سوم هم در شرایطی به تور دروازه سرخ ها چسبید که با خالی شدن جای رضاییان، وحید حیدریه حودش را به جناح راست دفاعی رسانده بود تا روبروی احسان قرار بگیرد.


به نظر می رسد برانکو باید هر چه سریع تر تصمیم تازه ای در مورد رامین بگیرد. او دو راه پیش رو خواهد داشت. اضافه کردن رضاییان به فاز هجومی تیم و یا کار کردن با این بازیکن برای برقراری تعادی میان وظایف دفاعی و هجومی اش.


کدخبر:9405
     
آی اسپورت
2015-08-15 17:23:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر