فهرست
استارت لیگ یک از دوشنبه؛ آغازِ هیجان
استارت لیگ یک از دوشنبه؛ آغازِ هیجان

استارت لیگ یک از دوشنبه؛ آغازِ هیجان

آی‌اسپورت- آغاز هیجان از 48 ساعت دیگر. شهرها و استان‌های مختلفی چشم‌ انتظار آغاز مسابقات تیم محبوب‌شان هستند. تیم‌هایی که در خیلی از مواقع هواداران بیشتری نسبت به لیگ برتر را به ورزشگاه می‌کشانند. از نفت آبادانِ پرهوادار تا نساجیِ دوست داشتنی. از خونه‌به‌خونه پولدار تا تیم قدیمی اما تازهِ وارد لرها به نام خیبر. فجرسپاسی که سربازها را درو کرد و داماشی که بومی‌ها را جمع کرد. ماشین‌سازی که سهمیه خرید و پیکانی که در آخرین روزها لیگ یکی شد. شهرداری اردبیل که قشنگ‌ترین حملات لیگ را ترتیب می‌دهد و پارسه تهرانِ مدعی. شهر اولین‌ها هم پس از یک فصل حضور در لیگ برتر به لیگ یک بازگشت. آلومینیوم اراک مدعی و پاسِ همدانِ چغر و گل‌گهر و آلومینیوم هرمزگانی‌ها هم هستند. و البته برادران مس که فصل گذشته پلی‌آف تمام کرمانی برگزار کردند.
چهار تیم نساجی مازندران، مس کرمان، مس رفسنجان و نفت آبادان سرمربی خارجی آوردند. از بین بیست تیم، فقط شش باشگاه همچنان به سرمربی فصل گذشته اعتماد کردند. اکبر میثاقیان پرحاشیه به تیم متمول بابلی رفت و فرشاد پیوس هم در پارسه تهران مشغول فعالیت شد. 
از ساعت 17:15 دقیقه روز دوشنبه با دیدار فولاد یزد-نساجی مازندران، افتتاحیه مسابقات بیست تیمِ لیگ یک برگزار خواهد شد. مسابقاتی که قرار است تا هفته آخرِ اردیبهشت ادامه داشته باشد و سرانجام سه تیم به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کنند و پنج تیم هم لیگ دویی شوند.


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2015-08-15 18:21:29
نظر دهید

۲ نظر
Gatab City
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۸
س،لطفا خبرها لیگ1رو یه بخش جدا بذارید
-
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۳۲
نسااااجیه زلزله...
متل نکن بل دله...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر