فهرست
گزارش تمرین استقلال؛ شوخی و خنده هم به‌راه بود
گزارش تمرین استقلال؛ شوخی و خنده هم به‌راه بود

گزارش تمرین استقلال؛ شوخی و خنده هم به‌راه بود

آی اسپورت- استقلال بعد از شکست روز گذشته مقابل ذوب‌آهن امروز تمرینات خود را در زمین شماره 2 آزادی پیگیری کرد. تمرین فردای استقلالی‌ها تعطیل است. مهم‌ترین نکات تمرین امروز را می‌خوانید:
-مظلومی که از باخت دیروز ناراحت بود قبل از شروع تمرین 30 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد. مظلومی و صالح دلایل شکست بازی دیروز را به بازیکنان یادآور شدند.
- در بخش اول تمرین بازیکنان دور هم جمع شدند و درست مثل روزهای گذشته برای یکدیگر دست زدند و با هم شوخی می‌کردند. این مسئله در دو هفته اخیر هم به چشم آمد و استقلالی‌ها پس از پیروزی این کار را انجام می‌دادند.
- سپس تمرین بازیکنان به گرم کردن بدن‌های خود زیرنظر قربانعلی‌پور پرداخته و بازیکنان اصلی بازی دیروز تمرین ریکاوری انجام دادند. در بخش بعدی نفراتی چون رمضانی، کریمی، عمران‌زاده، یعقوب کریمی و فخرالدینی که امروز پا به توپ شده بودند، زیرنظر دین‌محمدی کار تاکتیکی انجام دادند.
- سجاد شهباززاده و میلاد فخرالدینی دو بازیکن تیم استقلال مثل روزهای گذشته جدا از سایر بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز تمرین کردند. جاسم کرار هم به‌دلیل مصدومیت غائب بود.- هنگامی که خبرنگاران قصد داشتند وارد زمین تمرین شوند، یکی از مسئولان ورزشگاه آزادی جلوی آنها را گرفت و گفت: به ما گفته‌اند شما حق حضور در محل تمرین را ندارید. در این بین فرزاد مجیدی از منصور پورحیدری استعلام گرفت و خطاب به مأمور حاضر در ورزشگاه که پوشش تمرین استقلال بلامانع است و مشکلی وجود ندارد.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-15 21:27:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر