فهرست
برانکو: اگر سوشا بود 7 امتیاز می‌گرفتیم
برانکو: اگر سوشا بود 7 امتیاز می‌گرفتیم

برانکو: اگر سوشا بود 7 امتیاز می‌گرفتیم

آی اسپورت- این روزها برانکو بر روی نیمکتی می‌نشیند که با گذشت سه هفته از آغاز لیگ متزلزل‌تر از همه‌ی نیمکت‌هاست. صحبت‌های برانکو در گفت‌گو با تسنیم را می‌خوانید. مربی که حسابیی از داوری‌ بازی‌های پرسپولیس ناراضی است.


در دوبازی اخیر از حریفانمان بهتر بودیم
طبیعی است که اوضاع تیم ما بعد از دو باخت خوب نباشد. دو شکستی که ما استحقاق آن را نداشتیم و حتی می‌توانستیم برنده هر دو بازی باشیم. به هر حال باخت در فوتبال طبیعی است، مخصوصاً که در یک بازی یکی دو اشتباه بزرگ داشته باشی و طبیعی است که شکست بخورید. ما در هیچ یک از این دو بازی اخیرمان ضعیف‌تر از حریفان خود نبودیم و حتی بهتر هم عمل کردیم.

طبیعی است به داوری اعتراض کنیم
آیا اعتراضی که ما می‌کنیم مهم است یا نه؟ طبیعی است که باید بعد از این اتفاقاتی که در دو بازی اخیرمان رخ داد، اعتراض کنیم. من پنج مثال را برای شما می‌زنم که در این دو بازی داور علیه ما اشتباه کرد. در بازی با سپاهان در دقیقه پنج روی مهدی طارمی خطای مسلم شد و چون بازیکن حریف شانس گل را از ما گرفت، باید با کارت قرمز مواجه می‌شد.

اشتباهات داوری نبود بیشتر امتیاز می‌گرفتیم
یک پنالتی برای سپاهان گرفته شد که اصلاً خطا نبود، ضربه پنالتی بازیکن سپاهان کاملا غیرقانونی و خطا بود، سه خطا در محوطه جریمه روی عالیشاه صورت گرفت که حداقل دو صحنه آن پنالتی بود، در اهواز هادی نوروزی روی خطایی اخراج شد که داور مشابه همین خطا را در دو صحنه روی بازیکن ما نادیده گرفت. اگر این اشتباهات نبود ما الان به جای یک امتیاز هفت امتیاز داشتیم. ما این را قبول داریم که الان در انتهای جدول هستیم، اما باید به این نکته توجه کنید که عملکرد ضعیفی مقابل سپاهان نداشتیم. در واقع اگر ضعیف بازی می‌کردیم آن موقع کارمان مشکل‌تر بود.

تجربه‌‌‌ام می‌گوید حیدریه باید از نو شروع کندشکل بازی مسلمان و نوری متفاوت است. مسلمان به همراه وحید حیدریه دیر به تیم ملحق شدند و به همین دلیل به آمادگی نرسیده‌اند. ما در بازی با سپاهان مجبور شدیم که به حیدریه بازی بدهیم. او خوب بازی کرد اما به هر حال آمادگی کامل نداشت و این یکی از دلایل مصدومیتش بود. قرار است حیدریه فردا MRI بگیرد و پس از آن میزان مصدومیتش مشخص خواهد شد، اما با تجربه‌ای که دارم می‌توانم پیش‌بینی کنم که او حداقل یک ماه از میادین دور خواهد بود و باید از نو شروع کند.

بازی سنگینی داریم
ذو‌ب‌آهن مقابل سپاهان نیز خوب بازی کرد اما نتوانست به پیروزی برسد. این تیم برابر استقلال عملکرد خوبی داشت و اولین پیروزی‌اش را کسب کرد. می‌دانیم که بازی سنگینی مقابل ذوب‌آهن پیش رو داریم.

اگر سوشا بود 7 امتیاز می‌گرفتیم
سوشا اگر در سه بازی قبلی به میدان می‌رفت از 9 امتیاز ممکن می‌توانستیم به هفت امتیاز دست پیدا کنیم. او یکی از لیدرهای تیم است و به سایر بازیکنان اعتمادبه‌نفس می‌دهد. همچنین باید به احمد نوراللهی نیز اشاره کنم که یکی از بازیکنان آینده‌دار پرسپولیس است که به دلیل عمل جراحی چند هفته دیر به تیم ملحق خواهد شد. بنسون هم یک روز قبل از آغاز فصل به تیم ما اضافه شد و نیاز به تمرینات زیاد دارد.

تجربه‌ی کفشگری بیشتر بود
اومانیا یکی از بازیکنان باتجربه تیم است که در دو دوره جام جهانی حضور داشته است اما کفشگری سابقه بیشتری در پرسپولیس دارد و از صمیم قلب برای تیم تلاش می‌کند و کم نمی‌گذارد. متأسفانه کفشگری در بازی با سپاهان اشتباهی مرتکب شد که این مسئله می‌تواند برای هر بازیکنی رخ دهد.
کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-15 21:48:09
نظر دهید
۱ نظر
سرور لنگ
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۲۶
بنگرو فراموش کردی زوج رویایی بنگر و سوشا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر