فهرست
لیپی: پوگبا یک نابغه است اما...
لیپی: پوگبا یک نابغه است اما...

لیپی: پوگبا یک نابغه است اما...

آی اسپورت – مارچلو لیپی سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا به تمجید از پل پوگبا، هافبک یوونتوس، پرداخته و او را یک نابغه و رهبر ذاتی در فوتبال و کسی که لایق پوشیدن پیراهن شماره 10 است، خوانده. لیپی البته از پوگبا خواسته که حرکات نمایشی بیش از حد را از بازی خود حذف کند.
در حالی که یووه به دنبال پنجمین قهرمانی متوالی خود در سری آ ایتالیاست، هافبک 22 ساله این تیم شماره 10 اسطوره ای تیم را به تن کرده است. لیپی معتقد است ستاره فرانسوی هنوز هم در حال ییشرفت است: «پوگبا یک رهبر ذاتی است و شایسته پوشیدن پیراهن شماره 10. با تصمیم بر ماندن در یووه او شخصیت بالای خود را نیز نشان داد. حالا باید توانایی های بالای خود را همراه با نبوغش نشان دهد و قسمتهای زائد سبک بازی خود را کنار بگذارد مثل حرکات نمایشی ای که در بعضی از نقاط زمین انجام می دهد.»
لیپی بر این باور است که رم و میلان می توانند در این فصل یوونتوس را در راه قهرمانی سری آ به چالش بکشند و البته یووه را حتی با وجود از دست دادن بازیکنانی مثل کارلوس توس، آندرئا پیرلو و آرتورو ویدال، همچنان جدی ترین مدعی قهرمانی لیگ ایتالیا می داند: «یووه یک مسیر مشخص دارد و خریدهای درستی هم انجام داده . آنها چهار سال متوالی قهرمان شده اند و بنابراین بدون شک مدعی اصلی قهرمانی هستند.»
     
آی اسپورت
2015-08-15 22:46:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر