فهرست
بازی غیرمنصفانه فان خال با دخئا
بازی غیرمنصفانه فان خال با دخئا

بازی غیرمنصفانه فان خال با دخئا

آی اسپورت – لوئی فان خال مدعی شده که داوید دخئا از بازی کردن در ترکیب منچستریونایتد طفره رفته اما روزنامه مارکا اسپانیا نوشته این حرفهای سرمربی هلندی فقط ترفندی است برای وارد کردن فشار بیشتر به دروازه بان اسپانیایی تیمش.
فان خال گفته وقتی فرانس هوئک مربی دروازه بانهای یونایتد از دخئا پرسیده که آیا می خواهد در بازی اول لیگ مقابل تاتنهام به میدان برود، این دروازه بان پاسخ منفی داده است. این موضوع بهانه خوبی بود که فان خال در بازی دوم تیمش مقابل استون ویلا هم به دخئا بازی ندهد.
اما منابع روزنامه مارکا تاکید دارند که دخئا هرگز نگفته که قصد بازی کردن در یونایتد ندارد. با وجودی که این دروازه بان در شرایط سختی قرار دارد و علاقه مند به پیوستن به رئال مادرید ات اما او همواره به فان خال گفته که برای بازی کردن مشکلی ندارد. دخئا هرگز نخواسته باعث ایجاد دردسر در منچستریونایتد شود چون معتقد است این کار به معنی توهین به این باشگاه و هوادارانش است. او خیلی وقت است که از آرزوی خود برای بازی در اسپانیا حرف زده اما همواره عملکردی مناسب و با نهایت توان، درون دروازه یونایتد داشته. او امیدوار است که فان خال هم رفتاری منصفانه با او داشته باشد اما طی چند روز اخیر سرمربی یونایتد، دخئا را تبدیل به سیبل انتقادات کرده و باعث شده افکار عمومی هواداران یونایتد کاملا علیه این دروازه بان باشد.
     
آی اسپورت
2015-08-15 23:28:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر