فهرست
گل محمدی دستیار کارلوس کی روش در جام جهانی
گل محمدی دستیار کارلوس کی روش در جام جهانی

گل محمدی دستیار کارلوس کی روش در جام جهانی

آی اسپورت ـ  یحیی گل محمدی دستیار کارلوس کی روش سرمربی تیم‌ملی‌ در جام‌جهانی خواهد بود، این خبری است که در روزهای آینده به صورت رسمی از طریق فدراسیون فوتبال اعلام خواهد شد.

به گزارش سایت آی اسپورت مسئولان فدراسیون فوتبال در روزهای گذشته پاسپورت یحیی گل محمدی را گرفته اند و مربی فعلی تیم نفت تهران به عنوان گزینه ایرانی در بازی های جام‌جهانی 2014 کنار کارلوس کی روش روی نیمکت تیم‌ملی‌ بنشیند.
موضوع گزینه ایرانی نیمکت تیم‌ملی‌ در تمام دوران حضور کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم‌ملی‌ ایران مورد بحث و انتقاد رسانه ها بوده است. کی روش در این مدت 2 مربی نه چندان نامدار را در کادر خود جای داده بود؛ امید نمازی و مارکار آقاجانیان. نمازی مربی ای کم نام و  نشان در فوتبال ایران است که حالا دیگر سمتی در تیم‌ملی‌ ندارد اما مارکار که آنالیزور ثابت کی روش بوده است از حضور کی روش تا به امروز او را همراهی کرده است.
این در حالی است که علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم‌ملی‌ امید هم در مسابقات پایانی مقدماتی تیم‌ملی‌ در مرحله پایانی وظیفه آنالیزوری و دستیاری او را داشت. منصوریان پس از استعفا از تیم امید از فهرست مردان کارلوس کی روش کنار رفت.
     
آی اسپورت
2014-03-10 21:20:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر