فهرست
کارلوس کی روش علیه یک روزنامه ورزشی/ دفاعیه بی سابقه برای کاپیتان تیم‌ملی‌
کارلوس کی روش علیه یک روزنامه ورزشی/ دفاعیه بی سابقه برای کاپیتان تیم‌ملی‌

کارلوس کی روش علیه یک روزنامه ورزشی/ دفاعیه بی سابقه برای کاپیتان تیم‌ملی‌

آی اسپورت ـ کارلوس کی روش علاقه خاصی به جواد نکونام دارد، بازیکنی که از زمان حضور کی روش در ایران موقعیت ویژه ای در جمع ملی پوشان دارد و آنطور که کی روش امروز گفته است مهمترین چهره تیم او محسوب می‌‌ شود.

امروز کارلوس کی روش در ادامه کارهای عجیب و غریبش در انتقاد از مطلب فنی روزنامه ایران ورزشی که به نقد جواد نکونام پرداخته بود، بیانیه شدیدالحنی صادر کرد و این روزنامه را متهم کرد که از جایی برای زدن جواد نکونام سفارش گرفته است، کاری عجیب و کم سابقه که البته حتما با واکنش همکاران این رسانه مواجه خواهد شد.کی روش در این بیانیه ، منویات جواد نکونام را مورد توجه قرارداده و احتمالا کنایه اش از سفارش شخص امیرقلعه نویی است .
سرمربی تیم ملی که پیش از این هم کارهای مشابهی را در مورد  افراد مختلف انجام داده حالا دست به کاری زده که شاید چندان هم با فرهنگ غالب جایی که او از آنجا می‌‌ آید همخوان نیست.
به خاطر داشته باشیم آزادی بیان یکی از مهمترین دستاوردهای انسان مدرن است و این واکنش کی روش به یک روزنامه در هر جای دیگر دنیا با پاتکی محکم مواجه می‌‌ شود. البته کی روش در فوتبال ایران قدرت اصلی است و طبعا از بین همکاران رسانه ای هم کسی به دفاع از اتهام تند جناب سرمربی نخواهد پرداخت. با این حال روزنامه ای متعلق به دولت و وزارت ورزش قاعدتا نباید درباره این موضوع کوتاه بیاید. اینکه واکنش ایران ورزشی به این خبر چه خواهد بود فردا مشخص می‌‌ شود.
     
آی اسپورت
2014-03-10 20:55:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر