فهرست
آذری: می‌خواهیم بدانیم مشکل پرو پییچ چطور حل شد؟
آذری: می‌خواهیم بدانیم مشکل پرو پییچ چطور حل شد؟

آذری: می‌خواهیم بدانیم مشکل پرو پییچ چطور حل شد؟

آی اسپورت - باشگاه ذوب آهن می‌خواهد بداند مجوز بازی پرو پییچ بازیکن کروات استقلال چطور صادر شده است اما هنوز بابت این ماجرا شکایت نکرده است. سعید آذری مدیرعامل این باشگاه می‌گوید:« ما هنوز به طور رسمی از استقلال شکایت نکرده‌ایم اما برای ما جالب است بدانیم که مجوز بازی پروپیچ چگونه برای استقلال صادر شده است؟ زیرا ما می‌خواستیم یک مدافع مراکشی را از لیگ مولداوی جذب کنیم که دقیقا شرایطش مشابه پروپییچ بود. او هم ساعت ۲۳ به وقت گرینویچ بازی اش تمام می‌شد پنجره نقل و انتقالات آن زمان بسته می‌شد و به همین دلیل این بازیکن را جذب نکردیم اما پروپییچ با همین وضعیت به استقلال آمد و بازی کرد. می خواهیم ابهام این مساله برای ما روشن شود. برخی صحبت‌ها در مورد پروپییچ و اینکه گفته می‌شود آن زمان ساعت نقل و انتقالات در ایران به اتمام نرسیده بود به نظرم  به عنوان یک کارشناس ورزشی توجیه بی‌خود است. زیرا اگر فدراسیونی اقدام به صدور ITC برای باشگاه گیرنده نکند فیفا ظرف مدت ۱۵ روز مجوز بازی این بازیکن را راسا صادر خواهد کرد اما مسئولیت تمام مسایل و عواقب حقوقی ITC آن برعهده باشگاه گیرنده و باشگاه صادر کننده خواهد بود. بنابراین اینکه گفته می‌شود در پرونده پروپییچ با فیفا نامه نگاری شده و استعلام گرفته ایم خیلی حرف کارشناسی نیست. اگرچه بازی با استقلال را برده‌ایم اما من به دنبال برد و باخت نیستم و معتقدم فدراسیون فوتبال ما باید قانونمدار عمل کند. شرایط بازیکن مراکشی که قصد جذبش را داشتیم دقیقا مثل پروپیچ بود و ما ریسک نکردیم و این مدافع را که در لیگ اروپا در روز آخر نقل و انتقالات با یک تیم مولداوی مقابل زسکا بازی می‌کرد را جذب نکردیم و هنوز هم از استقلال شکایت نکرده‌ایم تا مسایل برایمان روشن شود.»

کد خبر:9402
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-16 14:33:54
نظر دهید
۳ نظر
Derrick Rose
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۴:۵۳
بابا شما دیگه چرا آقای آذری ؟ شما اصفهانیا (فوتبال اصفهان -نه مردمش )و استقلالیا با هم رفیق دزد و شریک غافله اید.. شما جمع مافیای فوتبال ایرانین..
-
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۶:۵۹
حالا یه سوال شما چرا از بازی اول شروع کردید اعتراض به داوری؟ [جهانبازی 2 فصل پیش هم در اصفهان یک پنالتی 100در100 برای استقلال نگرفت و بی جهت به استقلالیها کارت میداد و باز دوباره جهنبازی داور استقلال ذوب آهن کردند] ......... تاکتیک عربده کشی هر کی در فوتبال ایران اجرا نکنه سرش کلاه میره
میثم
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۰۴
عربده کشی و مافیای بازی تاکتیک جدید فوتبال ایران شده هنوز لیگ شروع نشده گل محمدی زر زر میکرد داوری فلان داوری اینطوری .... حالا که به لطف داور و مسئولان پشت پرده بردید همه چیز عالی بوده جناب آذری؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر