فهرست
معرفی عجیب‌ترین تیمِ ایران؛ خونه‌ای پر از شائبه
معرفی عجیب‌ترین تیمِ ایران؛ خونه‌ای پر از شائبه

معرفی عجیب‌ترین تیمِ ایران؛ خونه‌ای پر از شائبه

آی‌اسپورت- هر چند که ویژه‌ترین تیمِ لیگ یک خیبر لرستان نام دارد اما خونه‌به‌خونه بابل این لقب را از آن خود کرده است. از نام تیم بابلی می‌شود حکایت عجیب این تیم را حدس زد. تیمی که با اسپانسرینگ شعبه‌های زنجیره‌ای سوپرمارکت، وارد مسابقات لیگ یک شد. مدیران این تیم از دسته سوم کشور شروع به تیم‌داری کردند. خونه‌به‌خونه در دسته سه با وجود هزینه‌های گزافی که کرد اما خیلی موفق نبود. هر چند که در چند دیدار آخر این تیم در اقدامی عجیب، پخش زنده مسابقات خونه‌به‌خونه متوقف شد تا سر و صدای سایر تیم‌ها نسبت به داوری بازی‌ها در بیاید. پس از آن مدیران خونه‌به‌خونه فرشاد پیوس را در سمت سرمربی نگه‌داشتند تا لیگ یکی شوند. اما پیوس در روزهایی که در صدر جدول بود، به دلیل کسب اولین باخت از کار برکنار شد و جایش را به فرهاد کاظمی داد. کاظمی هم در اولین گام اقدام به جذب بازیکنان مطرحی چون علیرضا نیکبخت، علیرضا محمد، کاظم برجلو و کرمانی‌مقدم کرد. در اقدامی قابل پیش‌بینی باز هم تیم بابلی‌ها نتیجه نداد تا لیگ را با عنوان چهارمی به پایان ببرند. سرانجام برادران حسن‌زاده با کمک غلامرضا بهروان موفق شدند سهمیه بهمن شیرازِ لیگ یکی را خریدار کنند. حالا این تیم در لیگ یک هم دست از بریز و به‌پاش‌هایش برنداشت. طبق گفته مدیران باشگاه، در فصلِ اولِ حضور در لیگ یک برای بقا در این لیگ بودجه‌ای پنج میلیاردی در نظر گرفته‌اند. و البته در اولین گام در روزهایی که شائبه تبانی‌های مس کرمان هنوز به سرمقصدی نرسیده بود، به سراغ سرمربی این تیم رفتند. میثاقیان هم باز در کنار خود محمدرضا مولایی را به عنوان بدنساز آورد که در جریان محرومیت قهرمانی، مولایی هم در کارت‌به‌کارت‌ها نقش داشت و پنج ماه از سوی فدراسیون فوتبال محروم شد. ضمن این که محمدرضا مولایی در مس کرمان فصل قبل هم از نیم فصل به این مجموعه اضافه شد تا صدای اعتراض سایر تیم‌ها در بیاید و سرانجام رای به محرومیت دو ساله مدیرعامل این باشگاه داده شود.
مدیران خونه‌به‌خونه که خواهرزاده‌های صالحی امیری هم هستند، از منابع مالی خوبی بهره می‌برند و در پیش فصل هم برای جشن نیمه‌شعبان از احسان علیخانی و محمد علیزاده دعوت به عمل آوردند و کلی جایزه دادند. در آخرین وعده هم مدیران این باشگاه پس از جذب هادی شکوری، قول اردویی در نیم فصل دادند که با تیمی از لیگ ترکیه بازی کنند.
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-16 17:23:23
نظر دهید

۴ نظر
سینا ساری
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۶
حالم از این تیم بهم میخوره
امیر
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۲۶
حسودی نکن. پول داریم هر کی رو دوست داشته باشیم میخریم عموووو
تبانی تبانی
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۰۷
باز هم میثاقیان مولایی!!!!
Gatab City
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
چرا حسودی تون میشه به خدا هیچ کس تو مازندران جز حسنزاده و پرهام واسه فوتبال پول خرج نمیکنه واقعا آی اسپورت نا امیدم کردی حیف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر