فهرست
خداحافظی علی خسروی از کارشناسی: از هوا و دریا عذر می خواهم!
خداحافظی علی خسروی از کارشناسی: از هوا و دریا عذر می خواهم!

خداحافظی علی خسروی از کارشناسی: از هوا و دریا عذر می خواهم!

آی اسپورت- انتقاد از عملکرد برنامه نود، بهانه ای شد تا گروهی از دوستداران عادل فردوسی پور تندرترین حملات را نثار داور بازنشسته ایرانی کنند. علی خسروی از سوال های فردوسی پور در مورد گذشته محسن قهرمانی راضی نبود و در حالی از آهنگ غمگین نود روی تصاویر قهرمانی گلایه داشت که شاید نمی دانست نودی ها در شب شهادت اجازه پخش آهنگ های غیرغمگین روی تصاویر برنامه را ندارند. خسروی که در زمان داوری نیز حاشیه های زیادی را داشت و هیچکس دلیل محرومیت 9 ماهه اش را به شکل دقیق متوجه نشد، حالا با انتشار نامه ای در اینستاگرام از دنیای کارشناسی داوری خداحافظی کرده است. متن نوشته شده توسط او را بخوانید:

باور کنید اگر می‌دانستم برای ابراز عقیده و به اصطلاح کارشناسی داوری این همه توهین و اتهام به سویم شلیک می‌ شود، هرگز در 20 سالگی پرچم کمک داوری را به دست نمی‌گرفتم(عکس ارسالی مربوط به سال 1362 که تازه از سربازی آمده بودم و به صورت اتفاقی کمک داور یک فینال خاکی در محل اتوبان نواب فعلی شدم با تیشرت آبی و ریش کاملا مشکی). در چند ماهه گذشته حسابی از سوی هواداران تراکتور، پرسپولیس و این چند روزه، دوست 20 ساله ام عادل جان فردوسی پور آماج کلمات رکیک و انواع و اقسام جرم و اتهام قرار گرفتم.
 

اصلا به من چه اساتید! یکی دیگه داوری می‌کنه، پول و شهرتش رو به دست می‌ آره، سفر خارجی شو را می‌ره. در تلویزیون محبوب عام و خاص می‌شه و من بخت برگشته فحشش رو بخورم. باشه دوستان من هم مثل سایرین که عشق حضور در برنامه های کارشناسی دارند، من بعد سکوت کرده و می‌گم بازی رو ندیدم. خواب بودم، توی جاده ام، در سفرم و خلاص ... باور کنید منم فقط یک بار به صورت پخش زنده بازی ها رو دیدم و همیشه سعی کردم اول خدا سپس وجدان خودم رو وسط بزارم. هیچگاه در پی رضایت و جلب نظر افکار عمومی نبوده و آن چیزی را که تجربه دارم، به سمع و نظر دوستان رسانه ای می‌رسانم. حالا اگر دوستان هوادار و دوستان خودم ناراحت شدند از همه پوزش می‌ خوام. اصلا از تمام کره زمین و تمام تیم های فوتبال عذر می‌خواهم. از عالیشاه از حاج‌صفی، آندو، تبریزی های عزیز، پرسپولیسی های دلاور، از عادل خصوصا عذر می‌ خواهم. اصلا به من چه قهرمانی سوت بزنه یا نزنه مگه خودش بزرگتر نداره؟ از خانواده خودم خیلی عذر می‌ خواهم که اسباب کلی حرف رکیک شدم برایشان. از زمین، از زمان، از هوا و دریا پوزش می‌ خوام. خلاصه من رو ببخشید به جهت رو راستی ام و کاسبانه رفتار نکردنم. هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من.


کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-16 17:21:35
نظر دهید
۳ نظر
-
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۰
آخه کمک داور رو چه به کارشناسی بقول حاج مایلی
شما فقط برای مطرح شدن نظر میدی کسی از نظرات غیرکارشناسی شما خوشش نمیاد شما برو برای محلات کارشناسی کن جاءت همون جاست
-
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۵۸
به درک
یوسف
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۳۸
خبر مهم تری نداشتین! این یارو خودش خودشو از چشم انداخته!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر