فهرست
پایان درخشش یک هفته‌ای برهانی و درگیری با مظلومی
پایان درخشش یک هفته‌ای برهانی و درگیری با مظلومی

پایان درخشش یک هفته‌ای برهانی و درگیری با مظلومی

آی اسپورت-پرویز مظلومی زیاد راغب نبود تا از آرش برهانی در ترکیب ثابت استقلال استفاده کند. روز قبل از بازی با ذوب آهن، سرمربی وقتی دید برهانی زیاد سر حال نیست رو به او گفت: «آرش امروز در تمرین خوب نبودی. سرحال نیستی. می خواهی در ترکیب نباشی؟ دوست دارم وقتی در زمین هستی خوب بازی کنی. این توقع من از توست. حالا اگر مشکلی وجود دارد به من بگو.» آرش برهانی هم که دوست داشت در ترکیب باشد گفت هیچ مشکلی ندارد و می تواند بازی کند.
بازی ذوب آهن که شروع شد خیلی ها دیدند برهانی مثل بازی دوم خوب کار نمی کند. آرش این فصل تنها در بازی اول خوب بود و در مقابل ملوان و سپس ذوب آهن نتوانست بازی خوبی انجام دهد. او در نیمه اول موقعیت بسیار ایده آلی را از دست داد که خود مظلومی گفت اگر این موقعیت و البته موقعیت پرو پییچ گل می شد روند بازی تغییر می کرد. مظلومی در بین دو نیمه و در رختکن به خاطر بازی ضعیف برهانی به انتقاد از این بازیکن پرداخت و به او گفت: «من که نباید به تو باج بدهم. اصلا چرا باید به تو بازی بدهم و تو را در ترکیب بگذارم؟ وقتی قرار است این شکلی برای من بازی کنی؟»
حرف های تند مظلومی با سکوت برهانی روبرو شد. مظلومی در دو بازی قبلی اصلا عصبانی نشده بود و این بار دوباره آرش برهانی بود که با از دست دادن موقعیت، اولین اعتراض را به نام خودش ثبت کرد!
کدخبر:9403
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-16 20:24:51
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۴، ۲۱:۳۹
آرش برهانی بخوابونم دهنش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر