فهرست
گزارش روز:سیاه جامگان فروشی نیست.
گزارش روز:سیاه جامگان فروشی نیست.

گزارش روز:سیاه جامگان فروشی نیست.

آی اسپرت - به گزارش روابط‌عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سیاه‌جامگان ابومسلم، «محمدرضا عباسی» اظهار داشت: شایعات فروش امتیاز سیاه‌جامگان به تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن و مس کرمان را من هم شنیده‌ام، اما ضمن اینکه مطمئنم این شایعات از سمت افرادی مطرح می‌شود که دوست ندارند سیاه‌جامگان صعود کند، باید بگویم هنوز صعود هیچ تیمی قطعی نشده که بخواهیم به فروش آن فکر کنیم.

وی افزود: فوتبال برای ما فعالیت اقتصادی نیست که تیم را بالا بیاوریم و بفروشیم، تا سود مالی ببریم، اگر قرار بود کسب درآمد کنیم، راه‌های بهتر، بی دردسرتر و بی ‌استرس‌تر از فوتبال وجود دارد.

عباسی با بیان اینکه تمام دغدغه ما، پر کردن بخشی از خلأ ابومسلم در فوتبال استان است، ادامه داد: با کدام عقل جور در می‌آید که این‌قدر زحمت بکشیم و سیاه‌جامگان را با این پتانسیل بومی به لیگ برتر ببریم، بعد به فروش آن فکر کنیم؟

مالک باشگاه سیاه‌جامگان اضافه کرد: اگر قرار باشد این تیم فروخته شود من باید مجوز آن را بدهم، اما اینجا باید خیال همه را راحت کنم که تا به حال در این باره با احدالناسی صحبت نکرده و تا صدسال دیگر هم در این باره مذاکره‌ای نخواهم کرد.

وی افزود: اگر سیاه‌جامگان صعود کند، مال مردم این شهر و دیار است و باید منفعت حضور یک تیم لیگ برتری از خراسان، نصیب همین استان شود، بنابر این امکان ندارد امتیاز لیگ برتری سیاه‌جامگان را از دست بدهیم.

عباسی تاکید کرد: با این حال هنوز معتقدم صعود ما قطعی نشده و صحبت در این باره زود است، اما دشمنان ما خوب فهمیدند جنگ رسانه‌ای را از کجا آغاز کنند، غافل از اینکه بچه‌های سایه‌جامگان باهوش‌تر از آن هستند که فریب این اتفاقات را بخورند. بازیکنان ما هنوز هم مثل بازی اول لیگ، با انگیزه بازی می‌کنند و مطمئنند حاصل تلاش خودشان را، خودشان خواهند دید نه استان دیگری.

     
آی اسپورت
2014-03-10 22:17:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر