فهرست
اتفاق ویژه: صبایی‌ها رنگ قم را در وسط هفته هم دیدند
اتفاق ویژه: صبایی‌ها رنگ قم را در وسط هفته هم دیدند

اتفاق ویژه: صبایی‌ها رنگ قم را در وسط هفته هم دیدند

آی اسپورت- می‌نویسیم و می‌خوانیم صبای قم اما خوب می‌دانیم که این تیم فقط روز قبل از بازی برای برگزاری بازی‌های خود به قم سفر می‌کند و بلافاصله بعد از بازی به تهران بازمی‌گردد. این تیم همیشه تمرینات خود را در تهران برگزار می‌کنند حالا بعد از مدت‌ها امروز مسئولان صبا تصمیم گرفتند تا تمرین خود را در قم برگزار کنند. تمرینی که بدون حضور علی دایی برگزار شد. البته قرارنیست صبا همیشه در قم تمرین کند و فردا دوباره به تهران بازمی‌گردد.

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-16 21:48:59
نظر دهید
۱ نظر
محمد امامی از قم
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۰۰:۰۲
سفر مخفیانه علی دایی به فرانسه
سرمربی صبای قم در اقدامی عجیب و برای کاری شخصی و تجاری تمرینات تیمش را رها کرده و روانه سفر به موناکو فرانسه شده است.علی دایی بعد از بازی با گسترش فولاد از ایران رفته و با توجه به اینکه این هفته تیمش در تهران با راه آهن بازی دارد به دستیارانش توصیه کرده در غیاب او و برای اینکه غیبتش در رسانه ها جلوه نکند یک روز را در قم تمرین کنند.
او که همه اختیارات باشگاه را در دست گرفته و مجموع کادرش 4 و نیم میلیارد قرارداد دارند و حتی باعث تغییر سرپرست تیم هم شده اگر به راه آهن ببازد باید جوابگوی سفر غیر حرفه ای اش به فرانسه باشد.گفته میشود محمد دایی در محفلی گفته بود بدمان نمیاید علی و ما را برکنار کنند تا پولمان را بگیریم و استراحت کنیم. انگار تجربه پارسال باب میلشون بوده است که حالا چشم به تیم ما قمی ها دارند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر