فهرست
بازگشت بیگ زاده به ترکیب استقلال
بازگشت بیگ زاده به ترکیب استقلال

بازگشت بیگ زاده به ترکیب استقلال

آی اسپرت -  بازگشت بیک‌زاده به ترکیب اصلی استقلال نوید ترمیم جناح چپ را می‌دهد. در روزهایی که بیک‌زاده غایب بود، هیچ بازیکنی نتوانست جای خالی او را پر کند. با بازگشت بیک‌زاده، استقلال در جناح چپ هم موقعیت‌های بیشتری در زمان حمله ایجاد می‌کند و هم از نقطه نظر دفاعی آسیب کمتری می‌بیند.
 
مصدومیتت به پایان رسید و حالا آماده بازی هستی. حالت چطور است آقای بیک‌زاده؟
 خدا را شکر خوب هستم و شرایط مطلوبی دارم. دو روز است که تمرین می‌کنم اما از نظر آمادگی بدنی هنوز به شرایط مطلوب نرسیده‌ام. خوشبختانه دیگر مشکلی از جهت مصدومیت نداشته و درد ندارم و اگر هنوز به آمادگی بالای بدنی نرسیده‌ام به دلیل این است که 3 هفته تمرین نکرده بودم.
می‌توانی مقابل الریان بازی کنی؟
 در این چند روز مانده به بازی، آمادگی بدنی‌ام را هم بالا می‌برم و ان‌شاءا... که به بازی هم می‌رسم. البته هر چه کادر فنی صلاح بدانند من هم همان کار را انجام می‌دهم و چه یک دقیقه برای استقلال بازی کنم و چه نود دقیقه سعی می‌کنم مفید باشم.
چه پیش‌بینی از بازی با الریان داری؟
 بازی سختی داریم اما من دلم روشن است که این بازی را می‌بریم.
بحث روحی و روانی استقلال خیلی می‌تواند به برد در این بازی کمک کند از لحاظ روحی شرایط خوبی دارید؟
 خوشبختانه شرایط روحی تیممان هم خوب است و بچه‌ها باخت مقابل الشباب را فراموش کردند. ما با شرایط مطلوب روحی به مصاف الریان می‌رویم.
حریف را که دست کم نمی‌گیرید؟
 نه، در لیگ قهرمانان آسیا اصلا نمی‌شود به جایگاه تیم‌ها در لیگ کشورشان نگاه کرد و ما هم با تمام توان به مصاف حریف مان می‌رویم. اگر یک مقدار باهوش باشیم می‌توانیم این بازی را ببریم.
برد در این بازی هم خیلی می‌تواند در ادامه بازی‌های آسیایی به استقلال کمک کند. درست است؟
 بله، دقیقا. اگر این بازی را ببریم، می‌توانیم الجزیره را هم شکست دهیم. درست است که لیگ قهرمانان آسیا را خوب شروع نکردیم اما می‌توانیم خوب آن را تمام کرده و با اقتدار بیشتر در مراحل بعدی بازی‌های آسیا حضور پیدا کنیم.
چرا امسال استقلال اینقدر بدشانسی می‌آورد و هر هفته یک مصدوم جدید دارید؟
 این هم از شانس استقلال است واقعا امسال از این جهت خیلی بدبیاری آوردیم. من خودم در دوران فوتبالم هر سال فقط یک بار مصدوم می‌شدم اما امسال نمی‌دانم چرا این همه بدبیاری آوردم. البته من همه اینها را به خواست خدا می‌گذارم و شاید واقعا خیری در کار بوده است. امیدوارم در سال جدید بهترین دوران فوتبالم را سپری کنم و بتوانم برای استقلال مفید‌ترین بازی‌ها را انجام دهم چون این چند هفته مصدومیتم هم برای خودم سخت بود و هم برای استقلال. امیدوارم دیگر مصدوم نشوم.

     
آی اسپورت
2014-03-10 23:33:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر