فهرست
پیگرینی در اندیشه ی انتقام از بارسلونا
پیگرینی در اندیشه ی انتقام از بارسلونا

پیگرینی در اندیشه ی انتقام از بارسلونا

آی اسپورت - سرمربی منچستر سیتی اعتقاد دارد که اگر تیمش بتواند آهنگ و ریتم مورد نظرش را پیدا کند حذف بارسلونا از لیگ قهرمانان امری غیر ممکن نخواهد بود.

پیگرینی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه گفت:" اگر روز خوب ما باشد، من با قاطعیت می گویم که می توانیم ماموریت را به خوبی انجام دهیم."

پیگرینی که پیش از این همراه با ویارئال و مالاگا در لیگ قهرمانان عملکردی تحسین برانگیز داشته است تاکید کرد که بازی در نوکمپ و در برابر مشتاقان بارسلونا کار راحتی نخواهد بود.

او گفت:" بازی تا قبل از آن پنالتی و اخراج همان چیزی بود که انتظارش را داشتیم اما بعد از آن اتفاق شرایط به کلی تغییر کرد. بازی در مقابل بارسا آن هم 10 نفره به هیچ وجه کار ساده ای نیست.

وقتی دور رفت در خانه بازی می کنید آن چیزی که بیش تر از همه مسائل اهمیت دارد این است که گلی دریافت نکنید. همه از ما انتظار دارند که مثل همیشه حمله کنیم اما باید پذیرفت که ما در برابر تیمی همچون بارسا بازی می کردیم که حمله کردن به آن برای هر تیمی دشوار است.

اگر بتوانیم گلی زود هنگام بزنیم به نظرم شرایط بازی تغییر خواهد کردآن گاه بارسلونا با ترس و استرس بیشتری بازی خواهد کرد و این دقیقا همان چیزی است که ما به آن نیاز داریم. ولی اگر آن ها به گل اول دست پیدا کنند آن گاه شرایط برای ما بسیار سخت خواهد شد."

     
آی اسپورت
2014-03-10 22:52:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر