فهرست
ستون طنریم: جاسم‌کرار هوس کباب نجفی کرده؟
ستون طنریم: جاسم‌کرار هوس کباب نجفی کرده؟

ستون طنریم: جاسم‌کرار هوس کباب نجفی کرده؟

غصه نخور! آخی! محمدرضا خلعتبری اعلام کرده به دلیل توهین هواداران پرسپولیسی به ایشان صفحه اینستاگرام خود را می‌بندد. محمد جون! آخه پرسپولیسی‌ها یک خبطی کردند، تو چرا صفحه‌ات را می‌بندی؟ با هواداران میلیونی‌ات چه می‌کنی؟ مخصوصا هواداران خارجی‌ات که دستشان به تو نمی‌رسد و نمی‌توانند بیایند ورزشگاه بازی شما را ببینند. آنها چه گناهی کرده‌اند؟ تو که دلت از سنگ نبود! تو که نامهربان نبودی؟ تو که اخلاقت اینطوری نبود؟ باز کن صفحه را... مردم در این دوران سخت مگر چقدر سوژه خنده دارند که تو هم بخواهی صفحه‌ات را ببندی!

بداخلاق! «علی حیات‌پور سرپرست تیم صبای قم با اشاره به اتفاقاتی که پس از سوت پایان بازی تیمشان و گسترش فولاد رخ داد، گفت: زمانی که داور بازی در حال خروج از زمین بود چند تن از تماشاگران به قضاوت او معترض بودند که آقای وسیله‌بر به آنها فحاشی کرد. کسانی که مورد فحاشی قرار گرفتند از داور بازی شکایت کردند و رییس هیات فوتبال قم و یک روحانی نیز که آن اتفاقات را می‌دیدند نیز حاضر به شهادت هستند که داور اهانت کرده است. باشگاه صبا پیگیر این موضوع بوده و منتظر نتیجه فدراسیون فوتبال است!» متوجه شدید که؟ چند نفر همینطوری داشتند از روی سکو به داور اعتراض می‌کردند و مثلا می‌گفتند: داور! ‌ای مهربان! ‌ای شفتالو!‌ ای عسل! ‌ای که تو نباشی ماه نمیاد، ‌ای که وقتی موهاتو افشون می‌کنی، دلمو پر از خون می‌کنی! آخر ‌ای نامهربون! این چه طرز سوت زدن بود جیگرطلا؟! بعد داور بازی هم شروع کرده همینطوری به این تماشاگران مهربان و شیرین زبان فحش دادن! مردم اعصاب ندارند ها!

بی تو چه کنیم؟ در این دنیا که عصا از کور می‌دزدند، در این روزگار که داخل کالباس و سوسیس هر چیزی می‌ریزند غیر از گوشت، در این روزگار که داخل لبنیات همه چیز می‌ریزند غیر از شیر، در این روزگار که جاسم کرار راه به راه به اعصاب همه شکرپنیر می‌زند، در این دنیای فانی دلمان فقط خوش بود به یک نفر که او هم قهر کرد و رفت! (گریه حضار) آخه علی خسروی! نامهربون! ما فقط به عشق تو یکی فوتبال رو دنبال می‌کردیم و آرزو داشتیم داور یک خبطی بکند که بعد شما کارشناسی داوری بفرمایید! آخه چرا! چرا باید قهر کنی؟ چرا به خاطر هواداری پرسپولیس باید مدام قهر و قهرکشی از خودت در کنی! چرا؟ چرا رفتی چرا رفتی چرا من بی‌قرارم! حالا از شوخی گذشته علی آقا قهر نکن دیگه! مگه چند تا خوش اخلاق مثل شما برامون مونده؟ کوزای دنیا! به استاد خوروش گفته‌اند: آخه کوزای دنیا یک تیم چهار هفته اول در خانه‌اش بازی می‌کند ؟ استاد هم فرموده: شما معتقد به قرعه‌کشی هستید یا خیر. چطور می‌توان بعد از قرعه‌کشی شماره‌ها را تغییر داد. آیا این موضوع امکان دارد و آیا این صحبت‌ها مسخره نیست؟ وی گفت: این حاشیه‌سازی‌ها برای تیم قهرمان وجود داشته چون همه سپاهانی نیستند و ما رقبایی داریم که آنها در کنار برخی افراد دنبال شایعه‌سازی هستند. یعنی یک چیزی هم بدهکار شدیم! ببخشید آقای خوروش! چهار هفته میزبانی نوش جانتان!قرعه است دیگر!

کباب نجفی حالا فهمیدیم مشکل مصدومیت کرار چه بود. بخوانید: «حالا که کرار مصدوم شده و احتمالا نمی‌تواند در بازی با استقلال اهواز بازی کند، گفته می‌شود کرار قصد دارد از تعطیلات بین هفته چهارم و پنجم لیگ برتر استفاده کند و چند روزی را به کشورش برود. با این حال پاسپورت این بازیکن دست باشگاه استقلال است و مدیران باشگاه اجازه خروج او را از کشور نمی‌دهند. با تصمیم کادر فنی استقلال کرار در ایران خواهد ماند و با این تیم در تعطیلات لیگ بدنسازی می‌کند تا بدنش برای هفته پنجم لیگ روی فرم باشد.» عجب جلبی است این برادرمان جاسم! یکطوری خودش را به زمین و زمان می‌زد که همه فکر می‌کردند جزایر لانگرهاوسش را با موشک زده‌اند! نگو ناقلا هوس کباب نجفی کرده بود!

درخشان ثانی یعنی فقط حمید درخشان نیست که استاد ماهی گرفتن از بردهای این و آن است. اخیرا همان بلایی که درخشان سر بقیه می‌آورد سر خودش هم آمد و این بار نیلسون با همان توجیهی که استاد استفاده می‌کرد به خود استاد حمله برد. بخوانید: «متاسفانه شاهد شکست پرسپولیس مقابل سپاهان از طریق youtube بودم. از این اتفاق ناراحت و عصبانی هستم. دو فصل قبل طی 30 بازی که من دروازه‌بان تیم بودم، تنها 15 گل دریافت کردیم و در 18 بازی اصلا گل نخوردیم. شاید امروز اگر من درون دروازه پرسپولیس بودم، این اتفاقات رخ نمی‌داد ولی مربی قبلی مرا از تیم جدا کرد تا دروازه‌بان‌های دیگری را جانشین من کنند و این نتیجه ماجراجویی آنهاست.» یعنی دمت گرم نیلسون! نشان دادی که تو هم تنه‌ات به تنه خود حمید خان خورده! ایول!

ببین خودت هستی تا اون موقع؟ «خیلی از شما عملکرد بد و افتضاحی داشتید و اگر قرار باشد اینگونه ادامه دهید باید منتظر لیست خروج باشید»! یعنی قربان برانکو بروم که نهایت خشمش این است! باورتان می‌شود؟ فقط مانده بود انگشتش را هم بکند داخل دهنش و بزند به صورت بازیکنان تیمش و بگوید: ایشالا غرق بشین! با این اوضاع پرسپولیس تیم به مربی‌ نیاز دارد که بلد باشد شیشه بشکند. کسی که سقف خشونتش این باشد، به نیم‌فصل هم نمی‌رسد! ببینید کی گفتم!

هومن جعفری، ایران ورزشی 
     
آی اسپورت
2015-08-18 14:11:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر