فهرست
مایلی کهن حواسش به تیم خودش باشد بهتر نیست؟
مایلی کهن حواسش به تیم خودش باشد بهتر نیست؟

مایلی کهن حواسش به تیم خودش باشد بهتر نیست؟

آی‌اسپورت- این روزها باید به یک سؤال مهم در فوتبال ایران پاسخ داد‌؛ بازی‌های تیم‌ ملی بزرگسالان در مرحله اول مقدماتی جام‌ جهانی‌ مهم است یا بازی‌های تیم‌ ملی امید در مرحله نهایی مقدماتی المپیک؟ خبرآنلاین نوشت؛ تیم‌ ملی بزرگسالان با تیم‌هایی چون هند، ترکمنستان، گوام و عمان همگروه است و به هر شکلی از این گروه صعود می‌کند اما تیم امید چطور؟ بالای 40 سال است که ایران به المپیک نرفته و قطعاً در بهمن ماه امسال هم که بازی‌هایش را شروع می‌کند، کار بسیار دشواری برای صعود خواهد داشت. پس هر طور که حساب کنید، بازی‌های تیم المپیک حساسیت بیشتری دارد و مسئولان باید تمام تمرکزشان را روی بازی‌ها و تمرینات خودشان بگذارند اما این وسط مایلی‌کهن همچنان از پاسخگویی درباره امیدها طفره می‌رود.سؤالی که پیش می‌‌آید و مایلی‌کهن باید جواب بدهد، این است‌: الان تیم ‌ملی امید دقیقاً چه کار می‌کند؟ تیم‌ ملی بزرگسالان که کاملاً برنامه‌‌اش مشخص است.
آنها هر روز در آکادمی جلسه دارند، مرتب بازی‌های لیگ را می‌بینند و اصلاً فرقی نمی‌کند کروش در ورزشگاه حضور دارد یا نه؟ مربیان تیم‌ ملی بیشتر بازی‌ها را زیر نظر دارند و حتی بازدید از تمرینات باشگاهی را هم شروع کرده‌اند. آنها هر هفته برنامه خود را برای حضور در ورزشگاه‌ها اعلام می‌کنند ولی آیا در این 3 هفته کسی اعضای کادر فنی امید را در ورزشگاه‌ها دیده است؟ آیا کسی تا به حال یک بار شنیده که مایلی‌کهن برنامه‌های تیم امید را اعلام کند؟ باید تکلیف روشن شود که بازی با گوام و ترکمنستان مهم است یا رقابت با تیم‌هایی چون ژاپن، عربستان، کره‌جنوبی و... برای رسیدن به المپیک ریو؟ تیم امید امروز هیچ مشکلی ندارد. همه امکاناتش مهیاست.خبری از مشکلات ممنوع‌الخروجی و سربازی بازیکنان نیست. اینها همه به خاطر حبیب کاشانی است. محمد خاکپور اخیراً مشکل مدرکش حل شده ولی هنوز پس از جدایی مجید صالح، جای دستیار او خالی است. هنوز کادر فنی این تیم کامل نشده و همچنان مایلی‌کهن علیه تیم‌ ملی، کفاشیان و کروش مصاحبه می‌کند. تیم امید غیر از اردوهایی که در خارج از ایران برگزار می‌کند، معمولاً تعطیل است و به زودی هم عازم هلند می‌شود. آنها حداقل در کمپ تیم‌های ملی هیچ دفتر و دستکی ندارند و به نظر می‌رسد غیر از زمان برگزاری اردوهای خارجی، کاملاً در تعطیلات هستند.
البته شاید حبیب کاشانی دفتری در شورای شهر برای‌شان جور کرده باشد، وگرنه در فضای فوتبالی که نه اتاقی دارند و نه خبری از فعالیت‌هایشان در زمان تعطیلی اردوهای خارجی شنیده می‌شود. آنها حداقل می‌توانند با شروع بازی‌های لیگ به ورزشگاه بروند و دو بازی را از نزدیک ببینند اما آیا کسی آنها را در ورزشگاه دیده؟ بهتر است مایلی‌کهن به جای ایراد گرفتن از تیم بزرگسالان، این ایراد اساسی را از کادر فنی امید بگیرد. چرا خاکپور یا طباطبایی بازی‌های لیگ را از نزدیک نمی‌بینند؟ از زمان بازگشت تیم امید از ترکیه اصلاً معلوم نیست در این تیم چه می‌گذرد و اصلاً آنها برنامه‌ای دارند یا نه؟ مایلی‌کهن به عنوان مدیر فنی این تیم باید بیاید و توضیح بدهد. اگر بنا به گوشزد کردن یکسری مسائل است، او باید آنها را به کادر فنی تیم امید گوشزد کند.
 
 کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2015-08-18 14:33:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر