فهرست
چهره روز: دوست نزدیک رئیس جمهور، بالا سر کی روش!
چهره روز: دوست نزدیک رئیس جمهور، بالا سر کی روش!

چهره روز: دوست نزدیک رئیس جمهور، بالا سر کی روش!

آی اسپورت- هر چند محمود اسلامیان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اعلام کرد هنوز علی کفاشیان به او پیشنهاد «مدیر تیم بزرگسالان» را ارایه نداده اما همین روزها باید منتظر این اتفاق بود.   اسلامیان که فردی اقتصادی و موفق به حساب می آید، به احتمال فراوان نقشی را بازی خواهد کرد که حبیب کاشانی در تیم ملی امید بازی می کند.
اولمدت هاست تیم ملی ایران از مشکلات عدیده رنج می برد. اردوها لغو می شود، زمین تمرینی درست و حسابی ندارد، بازی های دوستانه اش رو هواست و .... ایران در بین تیم های حاضر در جام ملت های آسیا از نظر امکانات ضعیف ترین بود و حتی کمتر از فلسطین و عراق بازی دوستانه انجام داد. ماههاست کی روش ناراضی است و حتی قصد داشت در صورتی که فدراسیون و وزارت ورزش به او تعهد ندهند که امکانات در اختیار تیم ملی قرار گیرد، ایران را ترک کند. ولی او در نهایت ماند و حال توقع دارد مسئولان به وعده های خود عمل کنند.
دومعلی کفاشیان در تیم امید یک نقشه جالب را طرح ریزی کرد. او که در هزینه های تیم بزرگسالان مانده، امیدها را به طور کامل به حبیب کاشانی سپرد و گفت یک ریال هم هزینه اش نمی کنند. کاشانی هم با ارتباطاتی که دارد تضمین داد تمام هزینه های مورد نیاز تیم امید را جور کند. ماحصل این همکاری هم اردوهای مرتب تیم امید در خارج از ایران و انجام بازی های دوستانه متعدد بوده است. این تیم چند برابر تیم ملی بزرگسالان امکانات دارد و کفاشیان بدش نمی آید، همین نقشه را در تیم ملی بزرگسالان پیاده کند.
سوممحمود اسلامیان بهترین گزینه ای است که می تواند حامی تیم ملی باشد. تاثیر او در فوتبال اصفهان غیر قابل انکار است. اسلامیان در دوران مدیریت بر کارخانه فولاد مبارکه و ذوب آهن، توانست این دو باشگاه را تبدیل به قدرت های فوتبال ایران کند. اسلامیان با چنین سابقه ای به فدراسیون فوتبال آمد و امروز کفاشیان امیدوار است بتواند از قدرت اقتصادی خود به نفع تیم ملی قدم بردارد. در این حالت دیگر کفاشیان به کی روش پاسخگو نیست و اسلامیان تمام مسئولیت را بر عهده خواهد داشت.
چهارمحضور اسلامیان به عنوان مدیر تیم امید باعث دلگرمی کی روش است. این دو رابطه بسیار خوبی با هم دارند. اسلامیان یک بار پس از دیدار با وزیر ورزش مصاحبه تندی علیه کی روش انجام داد اما در جلسه هیات رئیسه فدراسیون پس از دیدن کی روش، بابت این مصاحبه از او عذرخواهی کرد. اسلامیان در هفته های گذشته حامی اصلی کی روش بوده و بارها گفته او حق دارد حداقل امکانات را بخواهد. درباره ارتباطات اسلامیان در دولت دیگر نیازی به توضیح اضافه ای نیست. او با دکتر روحانی رئیس جمهور و جهانگیری معاون اول وی رابطه بسیار خوبی دارد. اسلامیان رئیس صندوق پیشکسوتان کل کشور به حساب می آید. ناگفته نماند وزیر ورزش کلا منتقد حضور اسلامیان در فوتبال است چراکه کفاشیان در لحظه آخر زمانی که فهمید گودرزی قصد دارد یک نفر را نایب رئیس اولش کند، اسلامیان را به فدراسیون فوتبال برد. به همین دلیل وزیر دل خوشی از اسلامیان و کفاشیان ندارد!

خبرآنلاین
     
آی اسپورت
2015-08-18 15:34:15
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر