فهرست
گزارش ویژه: تیم بعدی زلاتان کدام است؟
گزارش ویژه: تیم بعدی زلاتان کدام است؟

گزارش ویژه: تیم بعدی زلاتان کدام است؟

آی اسپورت- دیلی میل مقصدهای احتمالی زلاتان را بررسی کرده و شانس پیوستن این بازیکن به هرکدام از آن ها را سنجیده است. زلاتان ایبراهیموویچ اخیرا چندبار اعلام کرده که شاید در تابستان پی  اس جی را ترک کند و در واقع با این کار به باشگاه های بزرگ اروپا هشدار داده که برای پیوستن به آن ها در دسترس است. اما او باید برای رفتن به تیمی دیگر از دستمزدش بکاهد. با این حال روزنامه انگلیسی دیلی میل در گزارشی احتمال پیوستن این بازیکن سوئدی به چند تیمی که مطبوعات او را به آن ها نسبت می دهند، را بررسی کرده است.
منچستریونایتد – احتمال پیوستن 6 از 10
زلاتان قبلا اعلام کرده بود که رابطه خوبی با فان گال ندارد و در کتاب اتوبیوگرافی اش از خاطرات دورانی که با او در آژاکس بوده و رابطه بدش با او نوشته است. هرچند این را هم گفته بود که مانعی برای همکاری با او نمی بیند. از طرفی یونایتد توان پرداخت دستمزد بالای زلاتان را هم دارد.
 آرسنال – احتمال پیوستن 5 از 10
آرسن ونگر  به دنبال مهاجم است و یکی از بازیکنانی که به تیم او نسبت داده می شد کریم بنزما بود که دلیل برای جدایی اش از رئال وجود نداشت. اما شاید با ناامید شدن از بنزما ونگر توجه ویژه تری به زلاتان داشته باشد. بازیکنی که می تواند برای افزایش کیفیت تیمش مخصوصا در خط حمله یک تضمین باشد. آرسنال هم یکی از تیم هایی است که توان پرداخت رقم ترانسفر زلاتان و دستمزد او را دارد. اما هنوز هم بنزما هدف اصلی آن هاست.
 میلان – احتمال پیوستن 7 از 10
سیلویو برلوسکونی احتمال پیوستن ایبرا به تیمشان را رد نکرد و اخیرا صحبت هایی هم مبنی بر مذاکره نراتزوری با مدیربرنامه های زلاتان برای بازگرداندن او به سن سیرو به میان بوده است. هرچند زلاتان برای پیوستن به میلان باید بیش از آنچه به تیم های دیگر تخفیف می دهد با میلان کنار بیاید. او در این شهر محبوب هواداران است و بازگشتش می تواند برای هر دو طرف معامله مفید باشد.
 گالاتاسرای – احتمال پیوستن 4 از 10
گالا روز دوشنبه بیانیه ای داد و اعلام کرد که هیچ اقدامی برای جذب  زلاتان نکرده اند. اما مطبوعات کماکان ستاره سوئدی را به تیم ترکیه ای نسبت می دهند. تیم ترکیه ای در تابستان خرج زیادی کرده است و رابینن فان پرسی را هم از یونایتد به خدمت گرفته است. این تیم هم در شرایطی توان پرداخت دستمزد زلاتان را دارد.
 لیگ امریکا – احتمال پیوستن 5 از 10
احتمالا ایبرا قبل از رفتن به لیگ امریکا به یک  تیم بزرگ دیگر در اروپا می رود. اما او در مصاحبه ای احتمال این که روزی به لیگ امریکا برود را رد نکرده بود و مدتی است که این کشور تبدیل به خانه ای برای فوتبالیست های نزدیک به بازنشستگی شده است. با ستاره هایی که آن ها جذب کردند نشان دادند که توان جذب زلاتان را هم دارند.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2015-08-18 18:30:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر