فهرست
سوال روز: حمایت واقعی از برانکو چند درصد بود؟
سوال روز: حمایت واقعی از برانکو چند درصد بود؟

سوال روز: حمایت واقعی از برانکو چند درصد بود؟

آی اسپورت - سوال نظرسنجی این هفته برنامه 90 به میزان امیدواری هواداران به موفقیت برانکو ایوانکوویچ با پرسپولیس اختصاص داشت که 59 درصد مخاطبان این برنامه اعتقاد داشتند این تیم از شرایط فعلی خارج خواهد شد.
اما بعضی رسانه‌ها به نقل از هواداران پرسپولیسی ها نوشته‌اند با توجه به همین نظرسنجی رأی وافعی برانکو نزد هواداران پرسپولیس بیش از 90 درصد است. استدلال سرخ ها اینگونه است که 59 درصد برنامه 90 را باید در کنار رأی منفی هواداران تیم های رقیب از جمله استقلالی‌ها و سپاهانی‌ها در نظر گرفت.
در واقع پرسپولیسی ها معتقدند که اکثریت قاطع تری از هواداران سرخ که دنبال حمایت از تیم محبوبشان بودند گزینه یک یعنی رأی مثبت به برانکو را انتخاب کردند. اگر برنامه 90 سوال می کرد که طرفدار کدام تیم سرخابی هستید شاید نتایج نظرسنجی به همین شکل بود.
بر اساس این استدلال، پرسپولیسی ها به این نتیجه می رسند که طرفداران پرسپولیس شانزده درصد بیشتر از طرفداران تمام تیم های لیگ برتر هستند.


کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2015-08-18 19:12:51
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۰:۰۹
لنگیا توهم زدن. جالبه که تا حالا دو بار نظرسنجی قبل از دربی انجام شده, سال نود, هر دو بار استقلال با ۵۲ درصد از لنگ بیشتر رای اورده, اما تو نظرسنجی های برنامه نود, لنگ بیشتر رای میاره, کاملا مشخصه تو بعضی از نظرسنجی ها دست میبرن
-
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۲
بشین کی٣ حرص نخور
-
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۲
یا خدا . داش چی زدی که چت زدی ؟! استقلال 52% ؟!!؟ خیلی رو داری به خدا
-
سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴، ۲۲:۳۴
اون نظرسنجی ها قبل از دربی و زمانی که همه ی طرفداران این دو تیم پای تلویزیون بودن انجام شد, نه زمان برنامه ۹۰ که خیلی خا این برنامه رو نمی بینن, خصوصا استقلالی ها که به عادل معترضن, جامعه اماری ش هم از نود بزرگتر بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر