فهرست
اینفوگراف ویژه؛ وقتی مسی از رونالدو و نیمار عقب افتاد!
اینفوگراف ویژه؛ وقتی مسی از رونالدو و نیمار عقب افتاد!

اینفوگراف ویژه؛ وقتی مسی از رونالدو و نیمار عقب افتاد!

آی اسپورت – لیونل مسی شاید در تعداد توپهای طلا از کریستیانو رونالدو جلوتر باشد اما در یک مورد خاص٬ ستاره پرتغالی به شدت از همتای آرژانتینی خود جلو است.
طبق آماری که مرکز ملی آمار بریتانیا منتشر کرده است در انگلیس و ولز برای بچه هایی که در سالهای اخیر در این کشور به دنیا آمده اند اسم رونالدو به مراتب بیشتر از اسم مسی انتخاب شده است!  سال گذشته ۱۱ نوزاد به اسم رونالدو نامگذاری شدند در حالی که فقط برای چهار نوزاد اسم ستاره بارسلونا٬ مسی٬ انتخاب شده است. در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ اسم رونالدو روی ۲۱ بچه گذاشته شد اما بعد از اینکه او در سال ۲۰۰۹ منچستریونایتد را به مقصد رئال مادرید ترک کرد این آمار با کاهش چشمگیری رو به رو شد.
انتخاب اسم مسی از زمانی که این ستاره در فوتبال جهان اوج گرفته روند نسبتا ثابتی داشته٬ سال ۲۰۰۹ اسم شش نوزاد را مسی گذاشته اند و این روند در سالهای بعد از آن همواره حول و حوش همین عدد بوده است. در سال ۲۰۱۴ مسی از این نظر از هم تیمی اش نیمار هم عقب افتاد چرا که هشت کودک انگلیسی به نام ستاره برزیلی (نیمار) نامگذاری شدند اما هماطور که گفته شد سال گذشته اسم مسی فقط روی چهار نوزاد گذاشته شد.
۹۴۱۰
  ۱  
آی اسپورت
2015-08-18 22:15:51
نظر دهید

۱ نظر
سعید
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۳:۵۹
خو الان که چی مثلا؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر