فهرست
گزارش تمرین استقلال/ کرار با لباس شخصی آمد
گزارش تمرین استقلال/ کرار با لباس شخصی آمد

گزارش تمرین استقلال/ کرار با لباس شخصی آمد

آی اسپورت- استقلال جمعه‌ی این هفته در اهواز به مصاف استقلال می‌رود. مهم‌ترین نکات تمرین امروز آبی‌پوشان در زمین شماره‌ی 2 آزادی که با حضور مربیان تیم ملی همراه بود را می‌خوانید:
- مظلومی با ابراز تشکر از مربیان تیم ملی گفت: ما آماده همکاری و تعامل با تیم ملی هستیم و دوست داریم همیشه بین ما و مربیان تیم ملی ارتباط وجود داشته باشد. گاسپار و آقاجانیان هم ضمن تشکر از سرمربی استقلال از ارتباط مربیان لیگ برتری با تیم ملی استقبال کردند.
- تمرین با صحبت‌های پرویز مظلومی آغاز شد و سرمربی استقلال به مدت پنج دقیقه برای شاگردانش صحبت کرد. آخرین دستورات فنی و کارهای تاکتیکی به منظور دیدار با استقلال اهواز از سوی مربیان استقلال در تمرین امروز توسط بازیکنان مرور شد.
- مهدی رحمتی و وحید طالب‌لو نیز که امروز هم مانند روزهای گذشته حدود یک ساعت در تمرینات استقلال حاضر شده بودند، با حضور مربیان تیم ملی سمت آنها رفته و احوالپرسی گرمی با آنها داشتند، ضمن اینکه سایر بازیکنان تیم آبی‌پوش نیز به‌صورت جداگانه با دستیاران کی‌روش جداگانه دیدار کردند.
- جاسم کرار که به دلیل مصدومیت وضعیت مبهمی دارد، با لباس ورزشی در تمرین حضور یافت، اما با تیم تمرین نکرد و در گوشه‌ای نظاره‌گر تمرین شد. برهمین اساس این احتمال وجود دارد که این بازیکن مقابل استقلال اهواز غایب باشد که البته این موضوع طی دو روز آینده مشخص خواهد شد.
- سجاد شهباززاده مهاجم استقلال که دیروز در تمرینات غیبت داشت امروز به جمع بازیکنان مظلومی اضافه شده و فقط دور زمین دوید. میلاد فخرالدینی نیز طبق معمول روزهای گذشته پا به پای بازیکنان دیگر در تمرینات گروهی شرکت کرد.
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-18 22:52:26
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر