فهرست
قرعه‌کشی لیگ جهانی سال آینده برگزار شد؛ آرژانتین هم هست
قرعه‌کشی لیگ جهانی سال آینده برگزار شد؛ آرژانتین هم هست

قرعه‌کشی لیگ جهانی سال آینده برگزار شد؛ آرژانتین هم هست

آی اسپورت- مراسم قرعه‌کشی لیگ جهانی سال آینده امشب در فدراسیون جهانی برگزار شد. قرار است سال آینده این مسابقات کاملا با شرایطی جدید برگزار شود و بجای 8 تیم، تعداد 12 تیم در سطح اول این مسابقات هستند که در پایان هر هفته به صورت متمرکز در 3 شهر باهم روبرو خواهند شد. در سطح دوم هم همین تعداد تیم حضور دارند اما هیچ یک از تیم‌های سطح دوم نمی‌توانند در مرحله‌ی فینال و رده‌بندی حضور داشته‌باشند.
علاوه‌بر تیم‌های سال گذشته، چهار تیم فرانسه، آرژانتین، بلغارستان و بلژیک هم در سطح یک حضور خواهند داشت.سطح A:  ایران، فرانسه، ایتالیا، استرالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک، لهستان
سطح B: هلند، پرتغال، ترکیه، اسلواکی، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، کوبا، کانادا، چین، مصر و جمهوری چکطبق برنامه‌ریزی انجام‌شده ۱۲ تیم در سه گروه هر هفته در یک کشور به مصاف هم خواهند رفت تا در نهایت، ۵ تیم برتر به همراه میزبان مرحله نهایی فینال لیگ جهانی ۲۰۱۶ را برگزار کنند.
با قرعه‌کشی برگزارشده ایران در هفته اول باید در خاک برزیل با تیم‌های برزیل، آمریکا و آرژانتین دیدار کند. شاگردان کواچ در هفته دوم با تیم‌های برزیل، بلغارستان و صربستان به میزبانی کشور صربستان مصاف می‌دهند و در هفته سوم هم در تهران میزبان تیم‌های آرژانتین، ایتالیا و صربستان خواهند بود.
رقابت‌ها در گروه اول همانند دوره قبلی یعنی 4 مسابقه (بازی رفت و برگشت) در آخر هر هفته است با این تفاوت که نهایت سه تیم اول دور فینال را به جای 4 تیم برگزار می‌کنند.

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2015-08-18 23:31:11
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر