فهرست
برانکو اول طلب ۹۷۰ هزار یورویی‌اش را می‌خواهد!
برانکو اول طلب ۹۷۰ هزار یورویی‌اش را می‌خواهد!

برانکو اول طلب ۹۷۰ هزار یورویی‌اش را می‌خواهد!

آی اسپورت - فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری با سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران به بن بست خورد. مارک ویلموتس که به گفته امیرمهدی علوی، سخنگو و مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال قبل از باخت ایران مقابل عراق به دلیل عدم پرداخت مطالبات خود درخواست فسخ قراردادش را کرده بود حالا در آستانه خداحافظی از تیم ملی فوتبال ایران است. مارک ویلموتس که به هیچ وجه نتوانست انتظارات را برآورده کند برای نشستن روی نیمکت تیم ملی ایران مقابل عراق، در ترکیه ماند تا چمدان پر از پول فدراسیون را دریافت کرده و سپس به تهران سفر کند.

رفتاری که پس از باخت تیم ملی مقابل عراق هم ادامه پیدا کرد. ویلموتس رفتن را به ماندن در تهران و پاسخگویی به ابهامات ترجیح داد تا فدراسیون فوتبال برای خروج از مظان اتهام فوتبالدوستان ایرانی اقدام به نامه نگاری با وی برای حضور در تهران کند. مرد آرام بلژیکی هم اعلام کرد فدراسیون فوتبال به تعهدات خود عمل نکرده است و ادامه همکاری با این وضعیت در ایران اسفبار است.

فدراسیون فوتبال هم که منتظر بهانه ای برای اتمام همکاری با مارک ویلموتس بود شب گذشته به معاونان حقوقی خود دستور داد پیگیر فسخ قرارداد با رعایت تمام بندهای حقوقی باشند. فدراسیون فوتبال در حالی تصمیم به قطع همکاری با ویلموتس گرفت که شنیده شده می خواهد سرمربی اسبق تیم ملی و فصل گذشته پرسپولیس را جانشین او کند.

برانکو ایوانکوویچ که بابت طلب 970 هزار یورویی اش از پرسپولیس رفت برای حضور روی نیمکت تیم ملی کاملا مایل است اما همه چیز را منوط به پرداخت مطالباتش از پرسپولیس و همچنین واریز مالیاتش کرده تا بتواند به ایران بیاید. رفتار برانکو برای آمدن به ایران مشابه همان کاری است که پنج سال پیش با پرسپولیس کرد. به مسئولان وقت پرسپولیس اعلام کرد مالیات مانده از دوران سرمربیگری در تیم ملی را پرداخت کند تا قراردادش را امضا کند.

برانکو در دومین دیدار خود با سفیر ایران در کرواسی که به درخواست دو طرف دور از چشم رسانه ها در زاگرب رقم خورد اعلام کرده هر وقت پولش آماده باشد به ایران می آید. برانکو پاسخ مثبت خود را مشروط به بدهی پرسپولیس کرد. پولی که وزارت ورزش مجبور به پرداخت آن است تا پروفسور بتواند بار دیگر سکان هدایت ملی پوشان را بر عهده بگیرد.

فوتبالی

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-11-27 00:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Asqar
سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۳۴
غلط می‌کنه از بیت‌المال مسلمین پول یه باشگاه را پرداخت کرد،این وزیر خیلی غلط میکنه
محمد نوبری
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۱:۳۷
چیافوادی خوارکیسه از خودت حرف درمیاری
حرامزاده برانکو از لیگ‌قهرمانان ۳ میلیون دلار آورده داشته که همین داورزنی و بقیه لاشخورا بالا کشیدنش
۱
فرید
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۰۹
انتخاب ویلموتس اشتباه فدراسیون بود. آمدن برانکو اشتباهی بدتر. الان کاملا دو دستگی در کشور وجود دارد. قطعا این دو دستگی به ضرر تیم ملی خواهد بود. شاید بعضی ها فک کنند که با برد تیم ملی همه از براکنو حمایت می کنند در حالیکه تجربه این را نمیگوید در مورد کیروش با ان همه موفقیت در صعود به جام جهانی و نتایج خوب بخاطر برانکو خیلی ها چشم روی موفقیت کیروش می بستند و در اولین فرصت او و فدراسیون را می کوبیدند. احمق است کسی که واقعیت به این روشنی را نبیند. وقتی صعود به جام جهانی 11 میلیون دلار عایدی برای فدراسیون دارد باید یک مربی کاربلد از نسل جدید فوتبال استخدام و قرارداد محکمی تنظیم شود تا مملکت و ملت را متضرر نشود. برانکو انگیزه اش فقط دریافت مطالبات از پرسپولیسه. با فسخ قرار داد ویلموتس خود فدراسیونی ها هم باید فسخ بشوند.
۲
حرف حساب
چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۸
وزیر نادان ورزش و اون معاونان فاسدش که برانکو رو فراری دادند حالا تا ریال آخر طلبش رو هم خودشون بدن! جایی دوری نمیره! اندازه نصف کمکی که تو این چند سال به کیسه کردند هم نمیشه!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر