فهرست
منچستریونایتد ۳- بروژ ۱؛ دپای٬‌ فان خال را نجات داد
منچستریونایتد ۳- بروژ ۱؛ دپای٬‌ فان خال را نجات داد

منچستریونایتد ۳- بروژ ۱؛ دپای٬‌ فان خال را نجات داد

آی اسپورت – منچستریونایتد به لطف درخشش ممفیس دپای به یک برد خوب مقابل بروژ در دیدار رفت مرحله انتخابی لیگ قهرمانان اروپا رسید و این تیم را با نتیجه ۳-۱ شکست داد. دپای ستاره هلندی یونایتد در این بازی دو گل زد و یک پاس گل داد تا ستاره بی چون و چرای بازی باشد.
شاگردان لوئی فان خال که اولین بازی اروپایی خود در سال ۲۰۱۵ را انجام می دادند حالا با این برد در آستنه حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان قرار دارند. یونایتد البته کار آسانی مقابل حریف بلژیکی خود در پیش نداشت. آنها ابتدا با گل به خودی مایکل کریک از حریف عقب افتادند. نتیجه ای که عصبانیت هواداران یونایتد و انتقاد آنها از فان خال را دست کم در شبکه های اجتماعی در پی داشت. اما ممفیس دپای دو بار در نیمه اول گل زد تا شیاطین سرخ با آرامش به رختکن اولدترافورد بروند. ماروان فلینی ملی پش بلژیکی در آخرین دقیقه وقتهای تلف شده بازی با ضربه سر خود باعث شد حاشیه امنیت مناسبی برای یونایتد بابت بازی برگشت ایجاد شود. درست در همان لحظه ای که داور آلمانی٬ دنیس آیتکین سوت را جلوی دهنش برده بود تا پایان بازی را اعلام کند فلینی به تیم هموطنش گل زد تا خیال فان خال تا حدی راحت شود.
اما ستاره اصلی این بازی ممفیس خرید ۲۵ میلیون پوندی یونایتد بود که دو گل عالی زد و زوج خوبی را در کنار وین رونی تشکیل داده بود.
 در دیگر بازیهای پلی آف لیگ قهرمانان٬‌تیم آستانه قزاستان با یک گل بر آپوئل قبرس غلبه کرد. باته بوریسف با همین نتیجه پارتیزان بلگراد را شکست داد. لاتزیو هم با یک گل از سد لورکوزن گذشت. اسپورتینگ هم با نتیجه ۲-۱ مقابل زسکا مسکو برنده شد.
     
آی اسپورت
2015-08-19 01:56:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر