فهرست
گاف تراکتور در مورد اندوی: قراردادی که فسخ نشده
گاف تراکتور در مورد اندوی: قراردادی که فسخ نشده

گاف تراکتور در مورد اندوی: قراردادی که فسخ نشده

آی اسپورت - گزارشی که امروز در صفحه یک روزنامه ایران ورزشی منتشر شده اصلا نمی تواند خبر خوبی برای تراکتورسازی و هوادارانش باشد. این روزنامه از قول مدیر برنامه های عیسی اندوی مدعی شده که بازیکنش با باشگاه تراکتورسازی قرارداد دارد و این باشگاه به دلیل فسخ نکردن قرارداد با این دروازه‌بان مرتکب تخلفی بزرگ شده است. به گفته مدیربرنامه‌های اندوی، باشگاه تراکتورسازی طبق قوانین بایستی پیش از آنکه قرارداد جدیدی با بازیکنان خارجی منعقد می‌کرد، ابتدا قرارداد این دروازه‌بان را فسخ و بعد بازیکنان جدید را به خدمت می‌گرفت اما چنین اقدامی انجام نشده است. اگر ادعای مدیربرنامه‌های اندوی صحت داشته باشد و باشگاه تراکتورسازی پیش از جذب چهار بازیکن خارجی به نام‌های سانتوز، سزار، حمزه یونس و رامسی قراردادی که با اندوی داشته را فسخ نکرده باشد آنگاه ممکن است با دردسر بزرگی مواجه شود. در قوانین نقل و انتقالات به این مهم اشاره شده که اگر باشگاهی می‌خواهد چهار بازیکن خارجی در اختیار داشته باشد ابتدا باید لیستش را از وجود بازیکنان خارجی سابق که مورد نیاز نیستند، خالی کند و بعد اقدام‌هایی در راستای جذب بازیکنان جدید انجام دهد اما ظاهرا باشگاه تراکتورسازی در این باره کوتاهی کرده است. البته مسوولان باشگاه تراکتورسازی می‌توانند مستندات خود را در این باره ارائه کنند و ابهام‌هایی که وجود دارد را از میان ببرند. اگر اشتباه تراکتوری‌ها ثابت شود ممکن است این موضوع نیز به مساله‌ای پیچیده در فوتبال ایران بدل شود و حتی امتیازهایی که تراکتوری‌ها به زحمت جمع کرده‌اند تحت‌الشعاع این مساله قرار بگیرد.

کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-19 08:00:15
نظر دهید

۳ نظر
بهرام
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۰۹
چه ربطی به امتیاز ها داره؟ این بازیکن که اصلا برای تراختور این فصل بازی نکرده امتیازاشو ازش بگیرن. خیلی میسوزی نه؟
اگه فوقش این مساله تایید بشه نهایتش فکر کنم جریمه است.
-
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۵۰
1_خوده تاج گفته تیمهای که تواسیا حضور دارن میتوننن6تا بازیکن خارجی بگیرن2_ چرا کسایی که توسازمان لیگ هستن مگه میشه لیست ورودی وخروجی بازیکنان خارجی تیمها روچک نکننن3_ همین پرسپولیس قرار دادتادئو رو فسخ نکرده با بنسون که با تادئو اومانا و ماریچ رویهم 4تا بازیکن غیر اسیایی میشه قرارداد بسته بود اگه گاف مال ماستاین چیه (ماله انا گاف لیسته)4_ مگه بازی کرده که نتیجه ها برگرده مثل موتوبا که غیر قانونی بود
بهرام
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۲:۵۶
روابط عمومی باشگاه اعلام کرد که تو قرار داد این بازیکن بندی هست که اگه قرارداد برای لیگ 15 اوم تمدید نشه به خودی خود فسخ میشه. در ضمن اصلا اسم این بازکن هم در اسامی تیم رد نشده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر