فهرست
پیش بازی اتلتیکو - میلان: نبرد مرگ و زندگی برای سیدورف
پیش بازی اتلتیکو - میلان: نبرد مرگ و زندگی برای سیدورف

پیش بازی اتلتیکو - میلان: نبرد مرگ و زندگی برای سیدورف

آی اسپورت- امیدهای میلان برای ختم بخیر کردن فصل فاجعه آمیزی که سپری کرده اند به بازی با اتلتیکو وابسته است.

در بازی رفت آن ها با تک گلی که اتلتیکو روی ضربه سر دیگو کاستابه ثمر رساند در خانه به "روخی بلانکو" باختند و حالا باید برای جبران نتیجه ی بازی رفت به بیسنته کالدرون بروند.تیم کلارنس سیدورف از زمان جدایی ماسیمیلیانو آلگری تاکنون روز خوش ندیده است.

سیدورف در شرایطی مربی گری میلان را قبول کرد که این تیم در رقابت های کوپا ایتالیا به اودینزه برخورد کرده بودند، و تا کنون از 24 امتیاز ممکن فقط 13 امتیاز کسب کرده اند.

حالا او باید تیمش را در برابر رقیب دیرینه اش در دوران بازیگری یعنی "دیگو سیمئونه" به موفقیت برساند. تیمی که توانست رئال مادریدرا در همین ورزشگاه بیسنته کالدرون تا پای شکست پیش ببرد.

در عوض میلان در آخرین بازی اش در رقابت های سری آ 0-1 در برابر اودینزه شکست خورده است. البته باید بگوییم بازیکنانی مثل کاکا، تربت از ترکیب اولیه تیم خارج بودند و بالوتلی و اسین نیز به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفتند.

سیدورف در این رابطه به سایت رسمی باشگاه گفته است:«ما باید به سخت کار کردن ادامه دهیم و باور داشته باشیم می توانیم تیم برنده دیدار روز سه شنبه باشیم. ما در زمین خود را نشان خواهیم داد. من نگران نیستم. ما باید مثبت فکر کنیم و خوش بین باشیم. ما باید به توانایی های تیممان ایمان داشته باشیم و خوب بازی کنیم وشرایط بازی را به سود خودمان تغییر دهیم.»

در حالی که امیدهای میلان برای کسب اسکودتو به تلخی از بین رفته اتلتیکو با سرسختی برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کندو در بازی آخر با دوگل دیوید ویا بازی با سلتاویگو در روز شنبه را بردند.

موفقیت اتلتیکو در این بازی اولین برد این تیم پس از برد قبلی در برابر میلان بوده و آن ها توانستند بدون حضور دیگو کاستا سه امتیاز این مسابقه را جمع آوری کنند.

کاستا در رقابت های اروپایی این فصل پنج گل زده است و قرمز و سفیدها امیدواند بتوانند باهنرنمایی های این بازیکن برای اولین بار پس از سال 1997 به دور یک چهرم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان برسند.

اتلتیکو در مرحله ی گروهی این رقابت ها فقط یک گل دریافت کرده است و با زدن نه گل پای به دور یک هشتم گذاشته است. حالا سیمئونهکه از دیدار برابر سلتا انرژی گرفه است می گوید:«این برد به تیم اعتماد به نفس می دهد و ما می خواهیم این فصل را به خوبی به پایان برسانیم. ما به برد در بازی سه شنبه می اندیشیم چرا که برای ما بسیار مهم است و ما برای این بازی آماده ایم.»

در حالی که میلان بالوتلی و زاپاتا را برای دیدار روز شنبه در اختیار داشت، سیدورف کاپیتانش مونتولیوو را در بازی برابر اتلتیکو به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت.

مهم ترین غایبان تیم سیمئونه نیز خاویر منکویلو و تیاگو هستند. که منکویلو به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ی مچ و زانو و تیاگو به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ی دیسک گردن در این بازی غایب خواهند بود.

     
آی اسپورت
2014-03-11 01:36:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر