فهرست
ون گال: می‌خواستم ممفیس را ببوسم!
ون گال: می‌خواستم ممفیس را ببوسم!

ون گال: می‌خواستم ممفیس را ببوسم!

آی‌اسپورت – ممفیس دپای، خریدِ این فصلِ یونایتد با دو گل و یک پاسِ گل ستاره‌یِ تیمش در بازیِ مقدماتیِ چمپیونز لیگ مقابلِ بروژ بود. لویی ون گال بعد از پایان بازی درباره‌یِ نمایشِ او گفت: «می‌خواستم ممفیس را ببوسم! من خیلی براش خوشحالم، چون بازیکنی مثلِ ممفیس چنین بازی‌ای را لازم داشت. امیدوارم ممفیس به گل زدنش ادامه بدهد. او امشب نشان داد چه کیفیتی دارد، من بهش اطمینانِ کامل دارم. البته ممفیس هنوز باید پیشرفت کند.»
ممفیس جدا از دو گلی که زد، چند فرصتِ خوب دیگر هم داشت، اما در نهایت موفق نشده هت تریکِ خودش را کامل کند: «از اینکه دوتا گل زدم و تیمم برده خیلی خوشحالم. ولی باید از دوتا فرصتِ آخرم هم استفاده می‌کردم و هت تریک می‌کردم. از این بابت از خودم راضی نیستم. من امشب به این بازی فکر می‌کنم و فردا فراموشش می‌کنم.»
لویی ون گال از روحیه و رویکردِ ممفیس بعد از بازی تمجید کرد: «وقتی دوتا گل می‌زنی و یک پاسِ گل می‌دهی طبیعی است که قهرمانِ تیم بشی. اما برایِ مربی این قضیه فرق دارد. من خیلی خوشحالم که ممفیس از خودش راضی نیست. این نشان می‌دهد که او می‌داند چه می‌کند و می‌داند چطور پیشرفت کند. شوری سیری‌ناپذیر برایِ پیشرفت، این یعنی ممفیس.»
 
کد خبر: 9409
 
 
     
آی اسپورت
2015-08-19 10:12:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر