فهرست
گزارش ویژه؛ جدال دایی با سارقان مسلح
گزارش ویژه؛ جدال دایی با سارقان مسلح

گزارش ویژه؛ جدال دایی با سارقان مسلح

آی اسپورت - فیلم لحظه سرقت از علی دایی حاوی تصاویر شوک برانگیزی است.ویدئویی که نشان می‌دهد اسطوره فوتبال ایران در آن لحظات سعی داشته از فرزندش مراقبت کند. سرقت گردنبند یکی از سرشناس ترین چهره های ایران در روز روشن و وسط خیابان بیانگر شرایط سخت زندگی اجتماعی  حال حاضر است. این اتفاق در در حوالی منزل او رخ داده و مشخص است برای او کمین گذاشته‌اند.

دایی در آن لحظات البته که علاوه بر مراقبت از خودش باید از جان دخترش نورا نیز در برابر سارقی که با چاقو به سمت او حمله کرده بود نیز محافظت می کرد. قهرمان فوتبال ایران هرچند توانست خودش و فرزندش را از این مهلکه سالم خارج کند اما بی شک این سرقت می تواند تبعات ذهنی و روحی سختی نیز برای آنها داشته باشد.

فیلم منتشر شده از لحظه سرقت نشان می دهد که دو سارق برای سرقت از دایی در کمین بوده و او را زیر نظر داشته‌اند. یکی از آن ها از موتورسیکلت پیاده شده و دایی که دست دخترش را گرفته و از اتومبیل پیاده شده را تعقیب و دیگری با موتور با فاصله حرکت می کند.

دایی از پشت فرمان به سمت راست می‌آید که دخترش را از ماشین پیاده کند که ناگهان سارق در نقطه کور از پشت به او حمله می کند ، دایی سریع برمی گردد تا واکنش نشان دهد اما از طرفی باید دخترش را از مهلکه خارج کند، نورا به سمت خانه های کنار پیاده رو می دود و از صحنه دور می شود و دایی که غافلگیر شده با سارق که با چاقو به او حمله کرده درگیری کوتاهی پیدا می کند اما سارق تعادل او را بهم زده و می گریزد.

دایی بلند می شود و دنبالش می دود اما او سوار موتور شده و از صحنه فرار می کند. موضوعی که در مورد این سرقت وجود دارد این است که سارق در زمان دزدی ماسک به صورت دارد هرچند شاید از طریق دیگر دوربین های کوچه بیشتر قابل شناسایی باشد.

سرقت از علی دایی شباهت زیادی به سرقتی داشت که در مردادماه سال گذشته از مسوت اوزیل و سئاد کولاسیناچ دو ستاره تیم فوتبال آرسنال منتشر شد که در لندن توسط دو سابق موتور سوار و با اسلحه سرد مورد حمله قرار گرفتند.

۱ / ۴

 

 

ورزش سه 

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-10-30 11:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سپهر
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۰۴:۵۷
هیچ ثروتمندی به مال و منال نمیرسد، بی آنکه بسیاری فقیر و فقیر تر شوند. به گفته امام علی: «هیچ ثروتی در جایی انباشته نمی‌شود، مگر اینکه حقی در کنار آن از بین رفته باشد!» سرمایه داران اقتصادی یک جامعه به این دلیل همواره بدهکار فقرا خواهند بود، پس بهتر است اقلا پُز ثروتشون رو با گردنبند طلای قطور و ساعت میلیاردی و لاکچری بازی در چشم فقرا نکنند و به این تضاد طبقاتی غرّه نشوند تا چنین تبعاتی را نبینند . مرحوم تختی هم قهرمان بود و میتونست صدها کارخانه و تولیدی و .... داشته باشه، اما در فقر مادی در همین خاک تهران خودکشی کرد اما پناهنده غربی ها نشد نه مثل بعضی ها که تا منافع اقتصادی و شغلیشون ذره ای به خطر میفته، تهدید به مهاجرت میکنند. به خاطر همین تفاوت هاست که تختی تختی است و دایی دایی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر