فهرست
گزارش آماری: جدایی حاج‌صفی چقدر در سپاهان تاثیرگذار است؟
گزارش آماری: جدایی حاج‌صفی چقدر در سپاهان تاثیرگذار است؟

گزارش آماری: جدایی حاج‌صفی چقدر در سپاهان تاثیرگذار است؟

آی اسپورت - احتمال جدایی حاج‌صفی از سپاهان و لژیونر شدن او، این بار جدی‌تر از همیشه شده و هافبک چپ پای تیم فرکی رسما درخواست جدایی‌اش را به مسئولان باشگاه داده است. مقصد حاج‌صفی در منابع مختلف متفاوت است. بعضی رسانه‌ها نوشته‌اند او به یک تیم بوندسلیگایی خواهد رفت اما مسئولان سپاهان نام راپیدوین اتریش را مطرح کرده‌اند.
سوال مهم اینجاست جدایی حاج‌صفی چقدر روی سپاهان تاثیر می‌گذارد؟ سپاهانی‌ها در حال حاضر با 6 گل در 3 بازی، بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارند. نکته مهم در کنار تعداد گل، گل‌های 3 امتیازی است که بازیکنان فرکی زده‌اند. یعنی گل‌هایی که نتیجه مساوی را به برد سپاهان تغییر داده‌اند. سپاهان در 3 بازی ابتدایی این فصل، 4 بار از حریفانش جلو افتاده است. یک بار مقابل استقلال خوزستان و ذوب آهن که منجر به پیروزی این تیم شد و گل‌های اول و سوم به پرسپولیس که سپاهان را از حریفش جلو انداخت. از این 4 گل، 3 گل حاصل نبوغ حاج‌صفی بوده است. گوش چپ سپاهان بازی اول با یک پاس دقیق تک گل تیمش به استقلال خوزستان را ساخت و بازی با پرسپولیس گل اول را زد و پنالتی گل سوم را گرفت. شاید در نبود حاج‌صفی، سپاهانی‌ها در دو بازی از سه بازی این فصل نمی‌توانستند حریف‌شان را شکست دهند.


کد خبر: 9406
  ۳  
آی اسپورت
2015-08-19 14:21:54
نظر دهید

۳ نظر
WDF
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۵:۳۲
ما سپاهانیا اگه به نفع احسان باشه این حقو بش میدیم بره اروپا و پیشرفت کنه... میتونه یکی از بهترین بازیکن های آسیا بشه...با اینکه 24 سال بیشتر نداره اما اندازه یه بازیکن 34-35 ساله تجربه داره.... احسان عزیزم برو داداش گلم..ایشالا بری یه روزی تو یه تیم 5 ستاره اروپایی
-
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۷:۴۴
اشکال نداره، به جاش دو تا داور خوب جذب میکنن!
-
چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴، ۱۹:۰۰
گویا آی اسپورت خیلی ذوق کرده اما زهی خیال باطل. بدون احسان عزیز هم میتونیم قهرمان بشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر