فهرست
پیش بازی بایرن - آرسنال: لشکر مصدومان به دنبال صعود
پیش بازی بایرن - آرسنال: لشکر مصدومان به دنبال صعود

پیش بازی بایرن - آرسنال: لشکر مصدومان به دنبال صعود

آی اسپورت- آرسنال باید در این دیدار، داستان دیدار برگشت دور قبل لیگ قهرمانان را بازآفرینی کند. دیداری که آرسنال با بازگشتی مقتدارانه بازی را به تساوی کشاند و مونیخی ها فقط به لطف تفاضل گل بهتر توانستند به دور بعد بروند.

در دیدار دور رفت پس از اینکه دو تیم پنالتی ها نیمه ی اول را از دست دادند، گل های توماس مولر و تونی کروس توانست خیال بایرن را از دور رفت راحت کند. حالا اگر آرسنالی ها بتوانند نتیجه ی 0-2 را تکرار کنند باید منتظر وقت های اضافه بمانند.

توپچی های شمال لندن در هفته های اخیر متزلزل بوده اند اما برد 1-4 در برابر اورتون که منجر به رسیدن آن ها به دور نیمه نهایی رقابت های اف ای کاپ شد، کمی برایشان روحیه بخش بوده است.

ونگر در این رابطه گفت:«در این برهه ی زمانی چنین بردی برای ما مهم بود. چرا که ما از نظر روانی کمی جلو افتادیم و حالامی توانیم روی بازی بایرن تمرکز کنیم.»

«در بازی با بایرن، آمار بر علیه ماست اما مطمئن باشید ما تیم برتر میدان خواهیم بود، در اینصورت شانس خوبی خواهیم داشت.»

بردن در مونیخ کار ساده ای نیست. چرا که بایرنی ها از اکتوبر سال 2012 در رقابت های داخلی در این ورزشگاه طعم شکست را نچشیده اند. اما باخت در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان برابر منچستر سیتی نشان می دهد آن ها در برابر تیم های انگلیسی شکست ناپذیر نیستند.

ژردان شکیری ، توماس مولر و فرانک ریبری در جریان برد 1-6 بایرن برابر ولفسبورگ مصدوم شده اند و به این بازی نمی رسند. از آن سو نیز آرسنال باید بدون دروازه بانش شژنی که به دلیل کارت قرمز دور رفت محروم است و همچنین جک ویلشر که به دلیل مصدومیت در بازی دوستانه ی انگلیس شش هفته از میادین دور خواهد بود، به مصاف بایرن برود.

آرون رمزی به دلیل مصدومیت از ناحیه ران و کالستروم به دلیل مصدومیت از ناحیه ی پشت احتمالا غایب هستند. همچنین لورن کوشیلنی و ناچو مونرئال نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه ی همسترینگ و پا به این بازی نمی رسند. ولکات و دیابی نیز هر دو مشکل مصدومیت طولانی مدت از ناحیه پا را دارند.

     
آی اسپورت
2014-03-11 01:36:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر